СБУ затримала агентку рф, яка готувала ракетний удар по Запоріжжю
СБУ затримала зловмисницю "на гарячому", коли вона фотографувала один з енергооб'єктів.
Служба безпеки України затримала російську агентку, яка збирала розвідувальні дані для нового ракетного удару по Запоріжжю. Про це повідомляє Служба безпеки України.
За даними слідства, агентка, колишня працівниця місцевого управління Пенсійного фонду, була завербована російською воєнною розвідкою через свою проросійську позицію в соціальних мережах.
Її завданням було виявлення та передача координат виробничих приміщень і електропідстанцій, які забезпечують роботу заводів у прифронтовому Запоріжжі. Для цього вона обходила місцевість і намагалася отримати інформацію від знайомого інженера-програміста одного з місцевих підприємств.
СБУ затримала зловмисницю "на гарячому", коли вона фотографувала один з енергооб'єктів. Під час обшуку в неї вилучили смартфон із позначеними на Google Maps потенційними цілями для окупантів.
Слідчі СБУ повідомили затриманій про підозру за ч. 2 ст. 111 Кримінального кодексу України (державна зрада, вчинена в умовах воєнного стану). Наразі вона перебуває під вартою без права внесення застави. Жінці загрожує довічне ув’язнення з конфіскацією майна.
varta1.com.ua: Новини
ЗСУ уразили командний пункт росіян біля Олешок
За даними розвідки, серед ліквідованих – командир, начальник штабу, начальник інженерної служби
Найдавніший соратник Путіна виступив проти війни і втратив владу, - NYT
Дмитро Козак вважає війну помилкою, тому втратив свій вплив у Кремлі.
Стало відомо, чи запросять Зеленського на зустріч в Алясці, - Reuters
Трамп планує зустрітися з Путіним, щоб обговорити «обмін територіями», що, за словами Зеленського, є неприпустимим.
Найкоментованіше
- Середня зарплата в Україні перевищила 30 тис грн
- ДБР повідомило про підозру керівнику відділу Львівського обласного ТЦК
- путін не готовий до компромісу, - ISW
- Трамп заявив, що домовився з путіним про призупинення ударів по Україні
- Зеленський доручив не нараховувати плату за тепло, яке було відсутнє під час енергетичних аварій
Найчитаніше
- В Укргідрометцентрі уточнили, яка погода чекає українців в перші дні лютого
- У Львові сформовано бригади, які чергують цілодобово, - ЛМР
- Увага! На Львівщині сталася смертельна ДТП
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з травня 2024 року вважався зниклим безвісти
- У понеділок на Львівщину повертається загиблий Герой Назарій Дуркот
Коментарі
Засоби "для похудання", вже не знадобляться, як і прикраси )
...а "прикид", напевно змінить, на менш яскравий...