СБУ затримала на Закарпатті потужне наркоугрупування та вилучили партію контрабандних психотропів (фото)

12
12

Співробітники Служби безпеки України протягом доби вилучили на Закарпатті велику партію контрабандних психотропів та припинили діяльність потужного угруповання, яке оптом реалізовувало «важкі» наркотики, інформує прес-служба СБУ.

Під час перевірки спільно з прикордонниками та митниками автомобіля на митному посту «Дяково» оперативники спецслужби виявили понад шістдесят тисяч психотропних пігулок. Орієнтовна вартість наркотику, який зловмисник ввіз до України для перепродажу, становить майже десять тисяч доларів США.  Відкрите кримінальне провадження за ст. 305 Кримінального кодексу України.


Також у Мукачево під процесуальним керівництвом прокуратури співробітники СБ України припинили діяльність потужного угруповання, яке оптом реалізовувало «важкі» наркотики.
Правоохоронці встановили, що «кримінальний авторитет» організував виготовлення екстракційного опію у приватному будинку. Разом зі спільниками він збував оптові партії наркотику постійним клієнтам.


Оперативники спецслужби задокументували продаж наркоділками двохсот кубів опію. Під час спроби збуту ще 240 кубів наркотику співробітники СБ України затримали «авторитета» разом зі спільником у центрі Мукачевого.
У рамках кримінального провадження, відкритого за ст. 307 Кримінального кодексу України, наркоділкам повідомлено про підозру у скоєнні злочину.


За обома фактами тривають невідкладні оперативно-слідчі дії.


Фото СБУvarta1.com.ua: Новини