СБУ затримала наводників, які коригували ворожі КАБи на українських військових

СБУ затримала чотирьох підозрюваних, які передавали агресору координати позицій Сил оборони

Служба безпеки України затримала чотирьох підозрюваних у коригуванні ворожих ударів по Донеччині.

За даними СБУ, фігуранти намагалися розвідати та передати агресору координати бойових позицій Сил оборони на Лиманському, Краматорському та Слов'янському напрямках.
Згідно з матеріалами справи, підозрюваними виявилися місцеві жителі, які були ідейними прихильниками рашизму або шукали "швидких" заробітків у telegram-каналах.

Додамо, що всі четверо фігурантів діяли окремо один від одного і виконували завдання різних російських кураторів.

"Ще одним агентом ФСБ виявився мешканець Краматорська, який коригував повітряні удари рашистів по військових шпиталях, де проходили лікування поранені воїни Сил оборони", - йдеться у повідомленні.

Наразі фігуранти перебувають під вартою. Їм загрожує довічне позбавлення волі з конфіскацією майна.

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. У Львові проведуть перевірку за фактом конфлікту за участі поліцейської
  2. У Львові поліцейська вдарила комунальницю (ВІДЕО)
  3. росія планувала завершити війну проти України розгромом, - Сирський
  4. Тимошенко підтвердила обшуки і заявила, що «хтось вирішив почати зачистку конкурентів» перед виборами
  5. За погрози чиновникам в інтернеті українці отримають покарання до 10 років ув’язнення — законопроєкт

Найчитаніше

  1. Посадовці в/ч авіабригади на заході України продавали власникам громадського транспорту пальне призначене для польотів
  2. У Львові поліцейська вдарила комунальницю (ВІДЕО)
  3. Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з листопада 2024 року вважався безвісти зниклим
  4. На війні загинув Герой зі Львівщини Іван Попіль
  5. Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з 2024 року вважався безвісти зниклим