СБУ звертається до батьків: не дайте фсб завербувати ваших дітей для терактів
Куратори обіцяють підліткам «легкі гроші за нескладну роботу»: забрати пакунок в одному місці та віднести в інше
Служба безпеки України щодня протидіє спробам російських спецслужб завербувати неповнолітніх українців і використати їх як «інструмент» для терактів, адже зараз росія веде цілеспрямоване полювання на дітей у соцмережах. Про це інформує СБУ.
Зокрема, куратори обіцяють підліткам «легкі гроші за нескладну роботу»: забрати пакунок в одному місці та віднести в інше. Але замість обіцяної оплати ворожі спецслужби дистанційно підривають вибухівку разом із «кур’єром», прибираючи свідків і замітаючи сліди.
Саме так розвивалися події:
- в Івано-Франківську – один підліток загинув, інший залишився без ніг після того, як ворог підірвав «пакунок».
- на Харківщині – фсб використала 15-річного хлопця як смертника.
Часто батьки навіть не підозрюють, що їхня дитина перебуває в небезпеці. Тому СБУ закликає:
- Поясніть дітям, що пропозиції «легкого заробітку» від незнайомців у соцмережах – це смертельна пастка.
- Розкажіть їм про реальні трагедії, що вже трапилися з їхніми однолітками.
- Поширте цю інформацію серед знайомих, у яких є діти підліткового віку.
Як швидко повідомити про спробу вербування?
Для цього є офіційний чатбот СБУ «Спали» ФСБешника». Перейдіть за посиланням t.me/spaly_fsb_bot та повідомте, який злочин пропонували вчинити. Додайте контакти вербувальника та інші деталі, що допоможуть нам зупинити ворога.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У пʼятницю Львів попрощається із захисниками Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою
Львів попрощається з військовослужбовцями Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою, які віддали життя, захищаючи Україну від російських окупантів
Буданов назвав умови повернення українців з-за кордону
На думку Буданова, саме економічна стабільність стане магнітом для повернення людей
на росії відкрито погрожують країнам Європи: опублікували список "законних цілей"
Міноборони РФ опублікувало адреси європейських підприємств, які нібито виробляють зброю для України, і почало лякати "наслідками"
Найкоментованіше
- В Івано-Франківську водійка збила дитину на самокаті
- В Україні хочуть забрати бронь від мобілізації у багатодітних чоловіків
- Опублікувано відео моменту смертельної ДТП у Львові
- У Фінляндії російській родині, яка підтримує Україну, загрожують депортацією
- У Bloomberg назвали три сценарії розвитку війни для України
Найчитаніше
- У Львівській області назвали озеро, де фахівці не рекомендують купатися
- На Львівщині через недбалість тренера дитина перебуває у тяжкому стані після утоплення
- На Львівщині знайшли мертвим зниклого чоловіка
- Опублікувано відео моменту смертельної ДТП у Львові
- У Києві 24-річний водій спричинив ДТП у якій загинула його дружина та дитина
Коментарі