Сценарії з моря і на суші: чи зможе росія захопиту Одесу - Резніков

 росія втратила домінування в Чорному морі, необхідне для захоплення Одеси.

Фото: ілюстративне

Міністр оборони України Олексій Резніков запевнив, що російські війська не зможуть захопити Одесу ні з моря, ні на суші. 

Про це Резніков розповів на брифінгу, який відбувся сьогодні  9 лютого.

Очільник Міноборони зауважив, що  Росія втратила домінування в Чорному морі, необхідне для захоплення Одеси.

«Для того, щоб захопити Одесу, їм потрібно домінувати у Чорному морі, а ми позбавили їх такої можливості. Після застосування наших українських »Нептунів« крейсер »Москва« пішов за відомою всім адресою. Підійти з моря до Одеси не бачу жодного шансу», – пояснив Резніков.

Щоб зайти до Одеси по суші, то, за словами міністра, ворогу треба перейти річку Дніпро, а також пройти Херсон та Миколаїв. Окупанти вже робили таку спробу, але вона не увінчалася успіхом.  

«Завдяки мужності та обороні миколаївців минулого разу їм (росіянам – ред.) це не вдалося. У Херсоні їх уже нема. Природним захистом залишається річка Дніпро із зруйнованими мостами та переправою», – сказав Резніков.

Нагадаємо, напередодні військово-політичний оглядач Олександр Коваленко запевнив, що в окупантів немає шансів висадити десант ні в Одесі, ні в області. Серед причин – недостатній потенціал флоту, наявність в України комплексів «Нептун» та «Гарпун», а також неможливість авіапідтримки десанту.

Нагадаємо, Подоляк прокоментував новий наступ росіян.

 

varta1.com.ua: Новини

Володимир Сова