Сертифікат для виїзду з твариною за кордон можна отримати в ЛКП «Лев»

023
023

У Першій комунальні ветеринарній клініці, що діє на базі ЛКП «Лев», з’явилась нова послуга — господарі тварин зможуть оформити та отримати сертифікат для виїзду з твариною за кордон, повідомили у пресслужбі міськради.

«Близько двох тижнів тому з’явилася нова послуга, яку надає ЛКП «Лев», — видача сертифікатів на виїзд за кордон», — розповіла заступниця міського голови з питань житлово-комунального господарства Ірина Маруняк.

Відомо, що раніше такі сертифікати для виїзду з твариною за кордон видавались приватними підприємцями та установами. Натомість, тепер отримати таку послугу можна і в Першій комунальні ветеринарній клініці на базі ЛКП «Лев».

«Ми закликаємо мешканців не розлучатися зі своїми улюбленцями в той час, коли вони виїжджають за кордон. Наше підприємство опікується безпритульними тваринами, але нам також важливо надавати якісні послуги й домашнім улюбленцям.

Раніше було проблемою отримати сертифікат для того, щоб мати змогу виїхати за кордон. Ми з командою вирішили, що це потрібно виправляти, адже надзвичайно важливо мати документ, який свідчить про те, що ваша тварина здорова, вакцинована від сказу та може безпечно перетнути кордон", — зазначила директорка ЛКП «Лев» Оксана Кошак.

З часу запровадження послуги, впродовж 2 тижнів, до ЛКП «Лев» звернулося вже 12 власників тварин, аби оформити сертифікат для своїх улюбленців.

Вартість послуги становить 3392 гривні.

Щоб отримати сертифікат, необхідно записатися на процедуру з понеділка по п’ятницю (з 9:00 до 19:00 год.) за телефоном: 068-53-54-545 та після прослуховування автовідповідача натиснути «2».

Львівське комунальне підприємство «Лев» працює цілодобово. Адреса: Львів, вул. Промислова, 56. Контакти: lkplev@gmail.com; (032) 252-30-41; (068) 535-45-45.