Сестра Героя України "Да Вінчі" різко висловилася про ухилянтів
Українці, які ще не досягли мобілізаційного віку, повинні завчасно готуватися до майбутньої служби в армії
До ухилянтів в Україні ставитися нормально неможливо, заявила військовослужбовиця, сестра Героя України "Да Вінчі" Олександра Коцюбайло. Про це вона сказала в інтерв'ю "Армія TV".
"Для мене нерозуміння, чого ці люди не відчувають свого обов'язку. Бо коли все добре - ти тут. Це як бути з мамою. Коли вона турбується про тебе, вона в силі дати тобі щось. І ти береш цей ресурс у неї. А коли їй треба допомога, на тебе лягає все, що вона тобі давала - ти просто тікаєш. Для мене це в такому розумінні. Ти просто лишаєш свою маму на призволяще, коли їй потрібна допомога. Забуваєш, що раніше вона турбувалася про тебе", - сказала Коцюбайло.
Вона розповіла про своє ставлення до людей, які виїхали з України.
"Хтось виїхав і досі вважає себе українцем. Виїхав - я не маю на увазі, що сталися якісь обставини, будинок втратили абощо. А просто виїхали і сидять там. Це для мене не українці. Бо українці, які мають можливість, долучаються до боротьби. Адже від цього залежить доля твоєї країни", - сказала захисниця.
На думку військової, українці, які ще не досягли мобілізаційного віку, повинні завчасно готуватися до майбутньої служби в армії - проходити курси та вступати до військових навчальних закладів.
"Це підготовка, яка точно не буде зайвою. Яка є надважливою. Адже це важлива складова нашої країни - армія. Зараз, коли я вступила у військо, я бачу людей, яким 18 років. Але вони вже розуміють, яка доля на них лежить і для чого це все обирається. Тому звісно, що готуватися треба. Будь-які курси, які націлені на збагачення досвіду, потрібно проходити кожному" - додала вона.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У пʼятницю Львів попрощається із захисниками Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою
Львів попрощається з військовослужбовцями Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою, які віддали життя, захищаючи Україну від російських окупантів
Буданов назвав умови повернення українців з-за кордону
На думку Буданова, саме економічна стабільність стане магнітом для повернення людей
на росії відкрито погрожують країнам Європи: опублікували список "законних цілей"
Міноборони РФ опублікувало адреси європейських підприємств, які нібито виробляють зброю для України, і почало лякати "наслідками"
Найкоментованіше
- Мер міста на Львівщині прокоментував застілля в YouTube
- На Львівщині фермер переорав макове поле на якому масово фотографувалися люди
- Смертельну ДТП з чотирма загиблими у Києві скоїв керівник церкви
- Скасування математики на НМТ викликало скандал в Україні
- З Польщі депортували українця, який виловив відомого варшавського сома
Найчитаніше
- На Львівщині фермер переорав макове поле на якому масово фотографувалися люди
- У Львівській області сварка через коня закінчилася вбивством
- Мер міста на Львівщині прокоментував застілля в YouTube
- На Волині 16-річна водійка скоїла смертельну ДТП
- Після поранення помер воїн зі Львівщини Роман Лозинський
Коментарі