Сестра журналіста Варта1, яку вбила російська ракета, готувалася до весілля

Анастасія загинула з мамою

Одна з загиблих внаслідок нічного ракетного удару по Львову, Анастасія Сенів, рідна сестра журналіста Варта1 Володимира Садового.

Вона загинула разом зі своєю мамою Мирославою Садовою.

Для ТСН.ua розповів голова ГО «Варта1» Ігор Зінкевич розповів про сім'ю:

«Я знаю цю родину, тому що у мене в ЗМІ працює Володимир Садовий – брат Анастасії та син пані Мирослави. Анастасійка офіційно працювала в »Укрпошті«, але допомагала нашій організації, була асистентом журналіста. Дівчина – 1991 року народження, її мама – 1963 року народження. Анастасійка – це щира людина, мала незабаром вийти заміж, вже замовляла банкетний зал. Через два тижні мала обирати ресторан. Її наречений в шоці. Для мене вона залишиться маленьким янголом, яка ніколи не залишалась байдужою, намагалась завжди допомагати».

Російська ракета влучила в квартиру, яка розташовувалась поруч з тією, де мешкала Анастасія з мамою. 

«Від вибухової хвилі вибило вікна в багатьох квартирах в тому периметрі. В квартирі була Анастасійка з мамою. Було таке, що Володимир часто відправляв свою дитину до них, але не того разу. Часто сам там бував, але в той час був на патрулюванні», - розповів Зінкевич.

Для Суспільного головна редакторка львівського видання «Варта1» Роксолана Зінкевич розповіла, що Анастасія працювала у редакції асистенткою журналіста спочатку на волонтерських засадах, а потім допомагала з наповненням сайту на вечірніх змінах. Одна з таких припала на 5 липня — рівно опівночі вона завершила роботу, а через три години загинула через російський обстріл разом з матір’ю.

«Анастасія почала працювати з нами в команді, коли почалась війна. Нам тоді катастрофічно бракувало людей, які могли подавати інформацію, і вона погодилась на волонтерських засадах бути тою людиною, яка допоможе з пошуком інформації. Згодом вона почала повноцінно працювати на стрічці новин у вечірній час», — розповіла Роксолана Зінкевич.

Головна редакторка «Варта1» розповіла, що Анастасія була дуже позитивною дівчиною:

«Про Анастасію у нас лише неймовірно позитивні думки. Це надзвичайно світла людина. Якщо взяти до уваги багатьох моїх знайомих, друзів чи близьких людей, то саме вона була такою людиною, яка випромінювала справжнє добро та гарну енергетику. Вона була надзвичайно активною, займалась волонтерством у благодійному фонді, також була парафіянкою Львівської Катедри. Добра, чуйна дівчина, за якою ніколи не було ніякого негативу».

Анастасія готувалася до весілля.

«Ми часто з Ігорем бачили її з хлопцем. Вона була »за« активний спосіб життя, багато ходила пішки — з »Укрпошти« і додому на вулицю Сахарова. На жаль, не стало справжньої, щирої і дуже доброї людини. У них загалом дуже гарна сім’я — як в її брата Володимира, так і в неї. Це була та людина, яка готова прийти на допомогу за будь-яких обставин і будь-коли», — сказала головна редакторка.

varta1.com.ua: Новини

Ольга Чобіт