Шахрай видурив у 87-річної жінки 6 тис грн
Зловмисник, вдаючи з себе священнослужителя, «продав» жінці копійчані образи та втік з великою сумою грошей. Про це повідомляє Відділ комунікації поліції Львівської області за матеріалами Юлії Бури,Самбірський ВП.
У Старосамбірське відділення поліції 9 листопада за допомогою ззвернулась 87-річна мешканка одного із сіл району про те, що близько 13.00 невідомий чоловік, одягнутий як священнослужитель, зайшов до її будинку та, під приводом продажі ікон та образів, заволодів її коштами у сумі шість тисяч гривень.
Зараз поліцейські встановлюють особу зловмисника. За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.190 (шахрайство) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання - штраф до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправні роботи на строк до двох років, або обмеження волі на строк до трьох років. Проводиться досудове розслідування.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
На Прикарпатті судитимуть суддю, яка на смерть збила пішохода
Унаслідок ДТП один із чоловіків загинув на місці, інший отримав тілесні ушкодження
У Києві через недбалість лікаря пацієнт осліпнув на одне око
Дії лікаря-отоларинголога кваліфіковано як неналежне виконання медичним працівником своїх професійних обов’язків
На Львівщині чоловік зґвалтував 13-річну племінницю
На початку червня 2025 року вночі в одному з сіл Яворівського району засуджений напідпитку зґвалтував свою племінницю
Найкоментованіше
Найчитаніше
- У Львівській області введено заборону на купання в популярному озері
- У Києві під час масованого російського удару загинув житель Львівщини
- На Миколаївщині знайшли водія, який спровокував ДТП з 12 загиблими
- У Львові 18-річний хлопець стрибнув з будівлі
- Опубліковано відео моменту ДТП з перекиданням авто у Львові
Коментарі