Шахраї здають в оренду на новорічні свята неіснуючі котеджі у Буковелі
Аферисти, видаючи себе за власників помешкань, вимагають передоплату, в результаті — потерпілі залишаються без грошей і без житла.
Як повідомили «Варта1» у Нацполіції Тернопільської області, до співробітників Тернопільського відділу поліції із заявою про шахрайство звернулася мешканка обласного центру. Жінка повідомила, що знайшла в одній із соцмереж оголошення про оренду котеджу в Буковелі. Зв’язалася з людиною, котра назвалася власником житла. Останній почав переконувати, що має безліч кандидатів, котрі бажають орендувати котедж, тож, якщо жінка хоче забронювати будинок, потрібно перерахувати 6000 гривень завдатку. Потерпіла перекинула гроші на його банківську картку. Після цього орендодавець намагався ще виманити кошти у тернополянки, розповідаючи, що зробить суттєву знижку на житло, якщо вона оплатить решту суми наперед. Коли жінка відмовилася надалі перераховувати гроші, автор оголошення зник і більше на зв’язок не виходив.
Поліцейські встановлюють обставини шахрайства та застерігають мешканців області від подібних афер. Основна порада — ніколи не перераховуйте гроші на банківські картки і на мобільні номери до перегляду житла і знайомства з його орендодавцем. При бронюванні готелю на новорічні свята варто користуватися перевіреними сервісами.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У Харкові монахи УПЦ МП вчиняли сексуальні злочини проти дітей
Обом підозрюваним загрожує до п’ятнадцяти років позбавлення волі
Івано-Франківський суд присудив 5 мільйонів компенсації чоловікові, який без доказів відсидів строк за вбивство
Чотири рази суди ухвалювали вироки та призначали чоловікові покарання у вигляді позбавлення волі строком на 13 років
Військовий капелан попався на переправленні військовозобов’язаних чоловіків за кордон (ФОТО)
Щоб уникнути викриття, організатор перевозив їх у мікроавтобусі, ховаючи серед речей і маскувальних сіток
Найкоментованіше
- У Луцьку група підлітків напала на військових ТЦК (ВІДЕО)
- Україна пропонує росії продовжити перемир'я після Великодня, – Зеленський
- Військовослужбовці ТЦК у разі небезпеки можуть застосовувати вогнепальну зброю, - нардеп
- До України привезли Благодатний вогонь
- В Україні весь особовий склад одного ТЦК відправили на бойові посади
Коментарі