Щаслива історія: на Львівщині розшукали неповнолітнього хлопця, який поїхав з кіньми і зник (ФОТО)

Добре, що все закінчилося щасливо

Вчора, 15 червня о 17:35 до рятувальників надійшло повідомлення про те, що 14 червня в с. Городжів Львівського району запряг гужовий транспорт двома кіньми 17-річний хлопець та поїхав в невідомому напрямку. Хлопця шукали правоохоронці. Подробиці порятунку дитини розповіли сьогодні у прес-службі ДСНС.

Як повідомляла раніше Варта 1, хлопець вийшов з місця проживання за адресою: с. Городжів (Жовківський район) та направився у напрямку пасовища, де знаходились їхні коні.

Там запряг двох коней у гужовий транспорт та поїхав у невідомому напрямку.

Із зниклим хлопцем не було телефонного зв’язку.

«О 20:15 рятувальна група спільно з місцевими мешканцями, змогли знайти заблуканого хлопця у лісі біля селі Магерів. Медичної допомоги заблукалий не потребував. До проведення пошуково-рятувальних робіт було залучено особовий склад Львівської гірської пошуково-рятувальної групи, а також пошуково-рятувальне кінологічне відділення та службову собаку Джима, правоохоронні органи, лісників та місцевих мешканців», - розповіли у ДСНС.

Коні хлопця застрягли, тому не могли їхати. Завдяки рятувальникам та небайдужим історія закінчилася добре.

Така історія вкотре підтверджує те, що допомога та підтримка одне одного є важливими цінностями в нашому українському суспільстві.

Читайте також: Увага! На Львівщині зникла дитина з двома кіньми

"Коли люди об'єднуються для спільної мети, вони можуть зробити неможливе.Тож, нехай ця історія надихне нас бути більш уважними одне до одного і готовими допомагати в будь-яких ситуаціях, бо коли ми разом, немає нічого неможливого.

varta1.com.ua: Новини

Ярошенко Олена