Ще одну зупинку у Львові зроблять безбар'єрною

АКТУАЛЬНО Львів УКРАЇНА

На Проспекті Чорновола

Безбар’єрний простір облаштують на проспекті Чорновола, 39-41. Ремонтні роботи розпочнуть у понеділок, 29 липня. Про це повідомила Галицька районна адміністрація.

Облаштування зупинки триватиме орієнтовно до 2-х місяців. У цей час тролейбуси та автобуси посадку і висадку пасажирів тимчасово здійснюватимуть швидше орієнтовно за 30 м. до наявної зупинки.

«Йдеться про демонтаж існуючого покриття, влаштування дорожнього корита, дорожньої основи, монтаж водовідвідних лотків, облаштування підвищеної посадкової платформи та нового покриття. Також буде тактильна плитка двох видів, а на пішохідних переходах поруч понижені бордюри», зазначили у Галицькій районній адміністрації.

Читайте також: Новий стандарт профільної середньої освіти: що зміниться для старшокласників

За кошти інвесторів на цій зупинці встановлять 2 нові павільйони. Як повідомили у департаменті економічної політики ЛМР,  підприємці зможуть розміщувати там свою рекламу.

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Уряду пропонують блокування азартних ігор для військових

Уряду пропонують блокування азартних ігор для військових

1

На вебсайті Міністерства цифрової трансформації оприлюднили проєкт постанови Кабміну, який передбачає обмеження участі військовослужбовців в азартних іграх. Документ пропонує створити механізм повного блокування доступу до гральних закладів та онлайн-казино для понад 1 млн захисників через синхронізацію реєстрів.