Ще троє військових зі Львівщини повернулися з полону
Як зазначається, деталі щодо повернутих полонених повідомлять згодом
Керівник Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький повідомив, що під час обміну, який відбувся 24 серпня, вдалося повернути ще трьох воїнів з Львівщини. Деталі повідомлять згодом. Про це 25 серпня повідомив голова Львівської ОВА Максим Козицький.
“Добрі новини для Львівщини: окрім львів’янина Сергія Ковальова, про якого я писав учора, з ворожого полону вдалося визволити ще трьох жителів нашої області. Деталі – згодом”, — йдеться в повідомленні Козицького.
Нагадаємо, 24 серпня відбувся черговий етап російсько-українського обміну полоненими. З неволі вдалося повернути 146 військових та цивільних.
varta1.com.ua: Новини
У Львові облаштують сквер імені Ірини Фаріон за 2,2 млн гривень
Шевченківська райадміністрація оголосила тендер на благоустрій території, де проживала мовознавиця.
На Львівщині в ДТП зіткнулися автомобіль і мотоцикл: травмований підліток
У селі Волосянка зіткнулися автомобіль та мотоцикл, внаслідок чого неповнолітній водій мототранспорту потрапив до лікарні.
У Стрийському районі горів дерев'яний будинок
Завдяки оперативній роботі вогнеборців, вдалося загасити полум'я та врятувати сусідні будівлі.
Найкоментованіше
- Посадовці в/ч авіабригади на заході України продавали власникам громадського транспорту пальне призначене для польотів
- Опубліковано відео моменту влучання шахеда у Львові
- На Львівщині викрито злочинну групу з посадовців (ФОТО)
- У Львові зафіксовано влучання шахеда
- У ППО пояснили, як шахед впав біля памʼятника Бандері
Найчитаніше
- Посадовці в/ч авіабригади на заході України продавали власникам громадського транспорту пальне призначене для польотів
- У Краматорську затримали командира військової частини, який закупив неіснуючих дронів на 47 млн грн
- Опубліковано відео моменту влучання шахеда у Львові
- росія планувала завершити війну проти України розгромом, - Сирський
- У ППО пояснили, як шахед впав біля памʼятника Бандері
Коментарі