Що робити в разі наступу з півночі на Рівненщину - Гайдай

Промова голови Луганської ОВА протверезила міських депутатів

Фото: Радіо Трек

У Рівному не буде прильотів ворожих ракет, сподівається голова Луганської військової адміністрації Сергій Гайдай, який сьогодні перебуває у нашому місті та завітав на засідання сесії міської ради. Але разом з очільником Рівненщини Віталієм Ковалем Гайдай обговорив план дій на випадок, якщо на Рівненщину почнеться наступ з півночі.

Про це інформує видання Радіо Трек.

Сергій Гайдай підтвердив, що зараз уже почався наступ російських військ на Луганщину, де йдуть найважчі бої: «Ворожий наступ на Луганщині вже почався. Ворог знищує Луганщину метр за метром. Немає такої зброї, яка є на озброєнні російської федерації, крім ядерної, якою б не гатили по Луганщині. Це зброя, від якої плавляться рейки».

Зараз триває ескалація, у нас попереду півтора місяця найважчих боїв, найважчих, певно, за останніх 8 місяців. Важко це уявити, але не люди втомлюються, зброя не витримує. Зброя втомилася й не розрахована на таку кількість обстрілів, така кількість росіян йдуть на Луганщину.

Сергій Гайдай подякував Рівненщині та Рівному зокрема про підтримку, яку надають переміщеним особам та релокованим з Луганщини закладів, адже саме їх він відвідував у нашому регіоні.

Серед іншого Гайдая у сесійній залі здивували політичні прапори, він зробив зауваження обранцям, що зараз не час для розмаїття поглядів і Рівне має показати максимальну єдність.

Точка зору формується залежно від місця, де вона знаходиться. Якщо зараз не стримати росію на Луганщині, вони завтра будуть там, де їх зможуть зупинити, - каже Гайдай.

За його словами найважчий день ще попереду. Це буде наступний після Перемоги день, коли ми усвідомимо, якою ціною ми її здобули.

Сергій Гайдай після візиту на Рівненщину поїде до сусідньої Волині.

 

varta1.com.ua: Новини

Володимир Сова