Що треба для того, аби люди не уникали ТЦК та мобілізації: поради офіцера

Військовий із легендарного «Азову» пояснив, як зробити так, аби люди припинили тікати від повісток

Фото ілюстративне

Останнім часом в Україні посилили мобілізаційні заходи, пояснюючи це збільшенням випадків порушення правил військового обліку та призову. Одна із проблем мобілізації в Україні полягає у браку комунікації між суспільством і військовою владою. Військовий із легендарного «Азову» пояснив, як зробити так, аби люди припинили тікати від повісток. Про це він розповів в інтерв'ю ведучій ТСН Наталі Островській висловив офіцер управління 12 бригади “Азов” Нацгвардії України Дмитро Андрющенко.

За словами військового, із людьми потрібно постійно розмовляти і пояснювати, що на них чекає після того, як їм вручать бойову повістку.

Чоловіки мають знати, що їх босих і непідготовлених не кинуть одразу в окопи. Про це треба писати і роз'яснювати на офіційних сайтах, телеграм-каналах тощо.

На думку Андрющенко, важливо, щоб кожен мобілізований міг зайняти свою нішу у війську.

Одержати посаду, на якій він зміг би ефективно себе проявити. А отже, треба врахувати навички, вміння та побажання мобілізованого і лише потім надати йому кваліфіковану військову професію.

Офіцер підкреслює, що лише тоді наша армія зможе якісно та професійно виконувати бойові завдання.

Дмитро  Андрющенко наголошує на важливості індивідуального підходу. Наприклад, якщо людина погано бігає і підтягується, а її одягнуть у бронік, то вона, пробігши 100-метрівку, «здохне».

Читайте також: військовий висловився щодо контрнаступу України

Водночас ця сама людина може бути здатна зламати будь-яку систему, заглушити дрон, тоді набагато більше користі від неї буде у штабі батальйону або підрозділу, який займається радіоелектронною боротьбою.

Дмитро Андрющенко / Фото: ТСН.ua

Для довідки: Дмитро Андрющенко – захисник Маріуполя, був на Азовсталі, вийшов у полон, звідки бійця звільнили у вересні 2022 року.  Сам родом з міста Маріуполь,  на фронті з 2014 року у складі полку «Азов».

 

varta1.com.ua: Новини

Ярошенко Олена

Читайте також