Що відомо про 8-річного хлопчика, якого вбили російські окупанти на Івано-Франківщині (ФОТО)

Дитина отримала численні осколкові поранення

На Прикарпатті внаслідок ракетного удару армії рф у п'ятницю, 11 серпня, загинув 8-річний хлопчик. Його звали Володя. Дитина отримала численні осколкові поранення. 

В управлінні освіти Коломийської міської ради повідомили, що дитина є учнем Коломийського ліцею №2.

12 та 13 серпня - у Коломийській громаді оголошено дні жалоби за загиблим хлопчиком. 

Що відомо про хлопчика:

Народився 6 липня 2015 року у селі Ценява Коломийського району. Спочатку ходив у дошкільний навчальний заклад у себе селі. А потім родина переїхала в Коломию. Про це розповіли вчителька ліцею Оксана Шегда та міський голова Коломиї Богдан Станіславський.

В місті Володя закінчив дошкільний навчальний заклад. Прийшов час до школи. Батьки привели дитину до першого класу ліцею. Перший клас промайнув швидко. Всі діти закінчували його онлайн. Війна забрала змогу у дітей повноцінно навчатись.

У другому класі Володя навчався вдома з мамою. Батьки переживали за дітей і оберігали, їх в родині було троє. Мамині слова - гарний, розумний, чемний, маленький помічник. Діти Володю в класі дуже любили. Він був допитливий, старанний, турботливий учень. Вчителька ласкаво називала його маленький комедіант, бо був веселий і життєрадісний. Сум, сум у родині, сум у школі, сум у місті. Страшно подумати, що парта буде порожня, зошити і підручники залишуться закриті.

Нехай це миле дитя спочиває з Богом!

varta1.com.ua: Новини

Ілона Мартинюк