Що відомо про нового генерала, який керує російським наступом

Олександр Дворніков має великий досвід знищення мирного населення

Президент Росії Володимир Путін призначив нового генерала, який буде керувати війною в Україні.

Генерал армії Олександр Дворніков, командувач Південним військовим округом Росії, був названий командувачем військової кампанії Росії в Україні.

60-річний Дворніков був першим командувачем військовими операціями Росії в Сирії після того, як Путін відправив туди війська у вересні 2015 року, щоб підтримати уряд президента Сирії Башара Асада.

Під час командування Дворнікова в Сирії з вересня 2015 року по червень 2016 року російська авіація підтримувала режим Асада та його союзників, коли вони брали в облогу контрольований повстанцями східний Алеппо, бомбардуючи густонаселені райони та завдаючи значних жертв серед цивільного населення. 

З 2000 по 2003 рік Дворніков брав участь у тривалій російській кампанії на Північному Кавказі, включаючи Другу чеченську війну, в результаті якої столиця Чечні Грозний залишилася в руїнах.

Російські війська застосовували подібний жорсткий підхід у деяких частинах України, завдаючи ударів по житловим будинкам у великих містах та зруйнувавши більшу частину українського портового міста Маріуполь.

За заслуги в березні 2016 року Кремль удостоєний Дворнікова звання «Герой Російської Федерації».

Читайте також