«Щоб відвідувати могили без перешкод»: на цвинтарі Івано-Франківська з'являться електросамокати та велосипеди

Зокрема, планується запустити і автобус

ФОТО: ілюстративне

Мер Івано-Франківська Руслан Марцінків анонсував появу електросамокатів та велосипедів на міському кладовищі в Івано-Франківську. Їх можна буде брати напрокат, щоб пересуватися лише територією цвинтаря. Його можна буде взяти на прокат. На новину вже відреагували містяни.

 За словами мера, його профільний заступник Михайло Смушак опрацює питання дорожніх знаків та автобуса, який також планують запустити на кладовищі.

«Отримую дуже багато повідомлень про те, що важко пересуватись нашим міським кладовищем. Вже найближчим часом на кладовищі з’являться електросамокати та велосипеди, які можна буде взяти напрокат», — повідомив Руслан Марцінків.

За словами міського голови, робиться так, «щоб люди могли відвідувати могили рідних без перешкод».

«Також профільний заступник Михайло Смушак опрацьовує питання дорожніх знаків та автобуса. Він також буде, але трохи згодом, бо ще тривають перемовини з банком», — додав він.

На новину про електротранспорт та автобус на цвинтарі Івано-Франківська відреагували користувачі соцмережі.

«Після дощу там катери можна пускати», — прокоментувала допис мера одна з містянок. 

Поступило зауваження і щодо пересування електросамокатами людей похилого віку.

«Важко пересуватись саме людям похилого віку я собі просто не можу уявити як вони будуть їздити на електросаиокатах. Ви що жартуєте чи це знову хтось якийсь тендер виграв. А знаки я щось незрозуміла це де теж на кладовищі будете ставити.Всі ідеї беруть з Європи то зробіть як там», — коментує користувачка.

Натомість жителі Івано-Франківська запропонували задіяти маленькі буси, електрокари, а також подумати про благоустрій доріжок, щоб «люди не топилися в багнюці».

varta1.com.ua: Новини

Ілона Мартинюк