Щурі втікають! Колаборант Стремоусов утік з Херсона в Росію
Записує свої відео про Херсон з Воронежа...
Херсонський колаборант Стремоусов втік у росію, у місто Воронеж, передає «Укрінформ».
«Зрадник України і колаборант Стремоусов втік з Херсона та розповідає, що росія у Херсоні назавжди… із Воронєжа на росії», — написав громадський діяч Сергій Стерненко.
Зазначається, що завдяки багатьом небайдужим громадянам вдалося встановити, що вчора та сьогодні Стремоусов записував свої відеозвернення із готелю Marriott у м. Воронеж на проспекті Революції, 38.
На задньому тлі видно і Благовіщенський собор Воронежа, і таку ж жовто-світлу чотириповерхову будівлю на вул. Революції, 29 (технікум будівельних технологій). Позаду також є водосховище, зазначив Стерненко.
Він також повідомив, що знайшов додаткові пруфи, що колаборант Стремоусов перебуває у люксовому готелі «Marriott» у Воронежі. Інтер’єр, у якому він вже 2 дні записує відео про те, що «росія в Херсоні назавжди», цілком збігається із інтер’єром у готелі Воронежа. Останнє відеозвернення він писав на одному з верхніх поверхів у великій залі, додав Стерненко.
Як повідомлялося, військове командування РФ тікає з Херсона.
varta1.com.ua: Новини
До України йде похолодання з Арктики
В Україну вихідними завітає нова свіжа повітряна маса арктичного походження
На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу
Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
- Військових після СЗЧ спершу відправляють у найгарячіші точки фронту, - Сирський
- У FT вважають, що переговори з Трампом принесли невдачу для Зеленського
- "На щиті" додому повертається молодий Захисник зі Львівщини
- Розʼяснення про обмеження пільгових поїздок у Львові
- СБУ затримала двох зрадників, які звітували ворогу про наслідки удару «Орєшніком» по Львівщині
Найчитаніше
- "На щиті" додому повертається молодий Захисник зі Львівщини
- Військових після СЗЧ спершу відправляють у найгарячіші точки фронту, - Сирський
- Комунальники зі Львова розповіли, що зараз побачили в старих будинках у центрі Києва (ФОТО)
- На фронті загинули два воїни з однієї громади Львівщини
- СБУ виявила понад 300 тис дол США під час обшуків у очільниці районної ВЛК
Коментарі