Шестеро топ-посадовців Нацгвардії відсторонені від роботи
Національне антикорупційне бюро другий день проводить обшуки у посадовців Нацгвардії
Міністерство внутрішніх справ України відсторонило шістьох посадовців керівної ланки напрямку матеріально-технічного забезпечення Головного управління Національної гвардії. Про це повідомила пресслужба МВС.
МВС призначило судове розслідування.
За даними «Дзеркала тижня», Національне антикорупційне бюро другий день проводить обшуки у посадовців Нацгвардії. Зокрема прийшли до:
- командувача Нацгвардії бригадного генерала Олександра Півненка;
- директора Департаменту логістики ГУ НГУ полковника Сергія Гриценка;
- директора Департаменту логістики ГУ НГУ полковника Миколи Модлінського;
- заступника директора Департаменту логістики – начальника управління автомобільної та бронетанкової техніки ГУ НГУ полковника Олександра Калатинця;
- начальника управління розквартирування і капбудівництва полковника Дениса Ганаза;
- начальника Центральної бази виробничо-технологічної комплектації НГУ полковникаВолодимира Федоровського.
Обшуки провели у службових приміщеннях Центральної бази забезпечення Головного управління Нацгвардії.
За даними слідства, командувач Нацгвардії, змовившись з іншими посадовцями, міг отримати хабар у 190 мільйонів гривень. Підозрювані могли отримати кошти за сприяння у тендерах, замовником яких була Центральна база виробничо-технологічної комплектації Нацгвардії. Мова йде про отримання автівки Toyota RAV-4 2023 року та нежитлове приміщення у понад 70 км² в Києві.
varta1.com.ua: Новини
На Донеччині загинув молодий Герой зі Львівщини Богдан Пундор
Воїн Богдан Пундор повертається «на щиті» до рідного дому в село Межиріччя Жидачівської громади
Безугла подала в СБУ на нардепа від «Слуги народу»
Бужанський - народний депутат України IX скликання від 25-го виборчого округу від партії «Слуга народу»
Зеленський присвоїв "Мадяру" звання Героя України
Присвоєно звання Герой України з врученням ордена "Золота Зірка" Бровді Роберту Йосиповичу – майору
Найкоментованіше
- СБУ виявила понад 300 тис дол США під час обшуків у очільниці районної ВЛК
- У Краматорську затримали командира військової частини, який закупив неіснуючих дронів на 47 млн грн
- Зеленський заявив про високу ймовірність завершення війни найближчим часом
- Посадовці в/ч авіабригади на заході України продавали власникам громадського транспорту пальне призначене для польотів
- Опубліковано відео моменту влучання шахеда у Львові
Найчитаніше
- СБУ виявила понад 300 тис дол США під час обшуків у очільниці районної ВЛК
- У Краматорську затримали командира військової частини, який закупив неіснуючих дронів на 47 млн грн
- Синоптики уточнили, як довго в Україні будуть сильні морози
- Посадовці в/ч авіабригади на заході України продавали власникам громадського транспорту пальне призначене для польотів
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим на Курщині
Коментарі
Цих генералів і полковників НГ, якщо підтвердяться зловживання, судити як зрадників, ніякої пощати - це офіцери, -це гниди, покидьки.