Що старе, що мале: п’яна масова бійка у Львові між підлітками й дорослими, двоє постраждалих (фото)
Керівник ГО «Варта 1» Ігор Зінкевич повідомляє, що вчора, 13 грудня, о 21:00 год., у Львові, на вул. Повітряна 24, біля кінотеатру «Супутник» (район Левандівка), сталася масова бійка. Зі слів свідків, конфлікт виник з незрозумілих причин. У побоїщі брали участь як підлітки, так і старші (25–40 років) чоловіки. Попередньо відомо про двох постраждалих, яких із ножовими пораненнями забрала швидка.
Поліцію і швидку викликали очевидці події. Відомо, що бійка була між старшими чоловіками, років 25–40, що перебували в алкогольному сп’янінні, бо щойно покинули ресторан «Левандівський ґазда». Відтак, участь в суперечці взяло близько пів сотні осіб.
Під час цього конфлікту ножове поранення отримав хлопець 16 років — свідки твердять, що нападник використав розбиту пляшку горілки «Немирів». Також ножове поранення отримав й старший за віком учасник дебошу.
У розпал сутички на місце події прибуло двоє людей на автомобілі «Джип». Одного з учасників бійки вони забрали із собою. Згодом, «Джип» з трьома підозрюваними затримала поліція й доправила усіх у райвідділ для з’ясування обставин ситуації.
Внаслідок левандівської баталії, постраждали дві особи:
— у чоловіка, 1994 року народження, колото-різана рана правої пахової ділянки;
— хлопець, 2001 року народження, отримав проникаюче поранення черевної стінки. У стані середньої важкості потерпілий госпіталізований у реанімацію.
[gallery columns=«4» link=«file» ids=«94836,94837,94838,94839»]
varta1.com.ua: Новини
Офіційно: підозрюваного у вбивстві Дем’яна Ганула затримано (ФОТО)
Ігор Клименко наголосив, що подробиці згодом надасть пресслужба поліції
Поліція Львівщини затримала рецидивіста, який зґвалтував неповнолітню дівчину на вулиці
Йому уже обрали запобіжний захід і під час слідства він перебуватиме у СІЗО
У Мережі оприлюднили кадри моменту вбивства активіста Дем'яна Ганула (ВІДЕО)
Наразі правоохоронці мають конкретні зачіпки, які стосуються вбивства активіста та волонтера Дем'яна Ганула в Одесі
Найкоментованіше
- У Раді пропонують "ускладнити життя" ухилянтам
- У The Telegraph вважають, що Трамп може вийти з мирного процесу
- Зеленський дав обнадійливу заяву щодо закінчення війни
- У ТЦК пояснили, коли військового звільнять від відповідальності за СЗЧ
- Учасниця двох Олімпіад з України прийняла російське громадянство
Найчитаніше
- На Львівщині затримано голову сільської ради зі спільником
- Поліція повідомила деталі вбивства військового ТЦК у Львові
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
- Смертельна ДТП під Городком: Водій BMW X5 під час обгону спричинив масову аварію, загинув 33-річний чоловік
- У Львові хлопець вдарив ножем чоловіка, який заступився за жінку (ФОТО)
Коментарі