Щоб не писати контрольну: поліцейські встановили, хто замінував школу на Львівщині
8 травня, близько дев’ятої години ранку, у Самбірський відділ поліції надійшло анонімне повідомлення про замінування школи, розташованої у місті Новий Калинів.
На місці події працювали експерти-вибухотехніки, кінолог, слідчо-оперативна група та працівники інших служб. З навчального закладу було евакуйовано 545 дітей та 60 працівників, пише відділ комунікації ГУ Нацполіції у Львівській області.
Обстеживши приміщення та прилеглу територію, вибухонебезпечних предметів правоохоронці не виявили.
За цим фактом було відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 259 (завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об’єктів власності) КК України. Санкція статті передбачає покарання — позбавлення волі на термін від двох до шести років.
Як встановили поліцейські, неправдиве повідомлення про замінування навчального закладу надав п’ятнадцятирічний мешканець міста Новий Калинів, учень десятого класу «замінованої» школи.
З метою відвернути від себе підозри, хлопець використав для вчинення правопорушення технічні засоби та програмне забезпечення, а після надання повідомлення знищив мобільний телефон. Проте, незважаючи на це, правоохоронці впродовж кількох годин встановили особу зловмисника.
Підлітка опитали у присутності його матері. За його словами, у цей день він мав писати контрольну роботу і у такий спосіб намагався уникнути цього.
Досудове розслідування триває.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
На Прикарпатті судитимуть суддю, яка на смерть збила пішохода
Унаслідок ДТП один із чоловіків загинув на місці, інший отримав тілесні ушкодження
У Києві через недбалість лікаря пацієнт осліпнув на одне око
Дії лікаря-отоларинголога кваліфіковано як неналежне виконання медичним працівником своїх професійних обов’язків
На Львівщині чоловік зґвалтував 13-річну племінницю
На початку червня 2025 року вночі в одному з сіл Яворівського району засуджений напідпитку зґвалтував свою племінницю
Найкоментованіше
Найчитаніше
- У Львівській області введено заборону на купання в популярному озері
- У Києві під час масованого російського удару загинув житель Львівщини
- На Миколаївщині знайшли водія, який спровокував ДТП з 12 загиблими
- У Львові 18-річний хлопець стрибнув з будівлі
- У Львівській області рятувальники допомогли підліткам, які опинилися посеред озера
Коментарі