Щодня Департамент внутрішньої безпеки Нацполіції затримує одного-двох поліцейських
Щодня Департамент внутрішньої безпеки Національної поліції України затримує одного-двох «нечистих» поліцейських. Про це сьогодні, 26 січня, повідомив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, передає прес-служба МВС.
«На превеликий жаль Департамент внутрішньої безпеки Національної поліції щодня затримує одного-двох «нечистих» поліцейських. Це повністю реформований підрозділ Нацполіцїі, що здійснює ефективні реалізації. Як, наприклад, вчора, коли оперативники внутрішньої безпеки викрили поліцейських, що «кришували» кишенькових злодіїв. Зловмисники діяли на території Київського залізничного вокзалу і за півроку спричинили потерпілим збитки на суму близько 265 тисяч гривень», - повідомив міністр внутрішніх справ.
За його словами, 140 тисяч поліцейських, що працюють по території всієї країни – це величезний підрозділ, який потрібно змінювати крок за кроком.
«Ми навмисне не приховуємо ті випадки, що виявляємо. Ми робимо це для того, щоб надати урок всім поліцейським з приводу того, як треба вибудовувати свою службу. Також ми хочемо, щоб суспільство бачило процес самоочищення», - додав Арсен Аваков.
Він підкреслив, що підрозділи внутрішньої безпеки є не лише в поліції, а й у інших органах системи МВС.
varta1.com.ua: Новини
Офіційно: підозрюваного у вбивстві Дем’яна Ганула затримано (ФОТО)
Ігор Клименко наголосив, що подробиці згодом надасть пресслужба поліції
Поліція Львівщини затримала рецидивіста, який зґвалтував неповнолітню дівчину на вулиці
Йому уже обрали запобіжний захід і під час слідства він перебуватиме у СІЗО
У Мережі оприлюднили кадри моменту вбивства активіста Дем'яна Ганула (ВІДЕО)
Наразі правоохоронці мають конкретні зачіпки, які стосуються вбивства активіста та волонтера Дем'яна Ганула в Одесі
Найкоментованіше
- росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
- Зеленський привітав українців зі святами та озвучив "побажання" путіну
- росія відхилила україснький мирний план з 20 пунктів, - Bloomberg
- Українцям з 2026 року для виходу на пенсію у 60 років потрібно буде мати 33 роки офіційного стажу
Найчитаніше
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
- Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
- У Верховній Раді хочуть обмежити «можливості для ухиляння» від служби студентам-чоловікам
- Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
- Мобілізацію та воєнний стан в Україні можуть скасувати - Зеленський
Коментарі