Зрив опалювального сезону: на Львівщині школярів відправили на безстрокові канікули

tets
tets

Учнів шкіл у Новому Роздолі, на Львівщині, відправили на безстрокові канікули через зрив опалювального сезону. Тепло у тамтешніх школах з’явиться не раніше грудня, передає місцеве видання «Zaxid.net».

«Наразі, кінцевої дати немає. Ми робимо це для того, щоб уникнути масового захворювання учнів», — повідомила в. о. міського голови Нового Роздола Ірина Кравець.

Дитячі садочки обігрівають електричними камінами. Дітей об’єднали у групи. Зазначається, що схожа ситуація в сусідньому місті Новояворівську. За словами голови Львівської ОДА Маркіяна Мальського, одне з державних підприємств уже готується до виїзду у Новий Розділ, щоб запустити тепло. Мальський обіцяє виплатити зарплату працівникам місцевої ТЕЦ. Також до середи повинні обрати нового керівника для підприємства замість «Гарант Енерго М».

Раніше прем’єр-міністр Олексій Гончарук заявляв, що опалювальний сезон 2019/2020 років почнеться без проблем у всіх містах країни, крім Сміли та Нового Роздолу. За словами прем’єра, це пов’язано з тим, що опалення в цих містах здійснювали приватні компанії, які своїми діями створили критичні ситуації, на вирішення яких потрібен певний час.