Шмигаль назвав, скільки високовольтних підстанцій пошкодив ворог під час вчорашньої атаки

У яких напрямках

Фото ілюстратинвне

Під час вчорашньої ракетної атаки на Україну російські військові завдали удару по енергосистемі нашої держави.  Російські ракети влучили у п’ять високовольтних підстанцій в центральному, південному, південно-західному регіонах держави.

Про це під час засідання уряду заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

«Вчора Україна пережила вже тринадцяту велику повітряну атаку проти нашої енергосистеми. Російські терористи не полишають спроб знищити нашу енергосистему, позбавити нас тепла і світла. Цього разу головною ціллю ворога була високовольтна інфраструктура. Сили ППО збили більшість ракет, проте маємо влучання в п’ять високовольтних підстанцій в центральному, південному, південно-західному регіонах», - сказав він.

Прем’єр додав, що дуже важливим є той факт, що під час засідання «енергетичного Рамштайну» Україні вдалося домовитися про збільшення допомоги енергосистемі країни.

«Ми розуміємо, як пережити цю зиму, але вже готуємо план того, як відновлювати нашу енергосистему весною та влітку. Ми говоримо не про тимчасові рішення, а про зміну підходів, будівництво та розвиток децентралізованої генерації, якісну відбудову та захист мереж розподілу», - додав денис Шмигаль.

Додамо, що у четвер внаслідок ракетної атаки росіян загинуло 11 людей

росіяни влучили по енергооб'єкту і пошкодили багато цивільних об'єктів.

varta1.com.ua: Новини

Ярошенко Олена