Шмигаль розповів, коли покращиться ситуація в українській енергосистемі

АКТУАЛЬНО УКРАЇНА Війна

Назвав дату

В Уряді повідомили, коли ситуація в українській енергетиці покращиться. Денис Шмигаль повідомив, що це станеться в 20-х числах липня. Кабінет Міністрів розробив і вже частково запустив програми для бізнесу та населення, які стимулюватимуть до енергетичної стійкості. Також очікується, що ситуація в енергетиці України має покращитися вже найближчим часом. Про це премʼєр-міністр написав на своїй сторінці у Facebook.

«Ситуація в енергетиці має покращитися вже з 20-х чисел цього місяця. Продовжуємо децентралізацію енергетики», - заявив він. 

Водночас Шмигаль наголосив, що уряд має програми підтримки для домогосподарств, ОСББ, малого та середнього бізнесу, великого бізнесу, аби всі могли встановити додаткову генерацію. Зокрема, йдеться про сонячні панелі, вітряки, і міні-ТЕЦ.

Читайте також: Козицький повідомив, скільки населених пунктів Львівщини знеструмлено через негоду

 «Даємо гранти та пільгові кредити. Разом вистоїмо», - резюмував український прем'єр. 

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Уряду пропонують блокування азартних ігор для військових

Уряду пропонують блокування азартних ігор для військових

1

На вебсайті Міністерства цифрової трансформації оприлюднили проєкт постанови Кабміну, який передбачає обмеження участі військовослужбовців в азартних іграх. Документ пропонує створити механізм повного блокування доступу до гральних закладів та онлайн-казино для понад 1 млн захисників через синхронізацію реєстрів.