Шмигаль розповів, який дефіцит бюджету щомісяця має Україна під час війни
Сума коштів у держбюджеті значно перевищує бюджет мирного часу
Військовий бюджет у рази перевищує потреби бюджету мирного часу.
Про які суми йдеться в інтерв’ю «РБК-Україна» розповів прем’єр-міністр Денис Шмигаль.
«Потреби оцінені нашим Міністерством економіки та підтверджені МВФ і Світовим банком на рівні дефіциту бюджету 4,5-5 млрд доларів на місяць. Сюди входить постачання зброї, виплата додаткових збільшених платежів армії, гуманітарна, соціальна підтримка. Зараз у нас починаються нові виклики — це розмінування і відновлювальні роботи», — заявив очільник українського уряду.
Шмигаль зазначив, що на відновлення у звільнених областях і територіях вже виділено 1,6 млрд гривень. Це тільки на першочергове відновлення: очищення доріг, розбір завалів, ремонт вікон та дахів. Навіть ці речі коштують дуже дорого. Повноцінне відновлення буде набагато дорожчим, додав прем’єр.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
В Одесі затримали таксиста, який коригував обстріли міста під час поїздок
Місцевий житель під прикриттям пасажирських перевезень збирав дані про локації Сил оборони та енергооб’єкти для фсб
Уряду пропонують блокування азартних ігор для військових
На вебсайті Міністерства цифрової трансформації оприлюднили проєкт постанови Кабміну, який передбачає обмеження участі військовослужбовців в азартних іграх. Документ пропонує створити механізм повного блокування доступу до гральних закладів та онлайн-казино для понад 1 млн захисників через синхронізацію реєстрів.
Найкоментованіше
- Європа готується до затяжної війни в Україні, - NYT
- У школах перевірятимуть військові документи 17-річних хлопців, - МОУ
- На Львівщині затримали представників релігійної течії, які намагалися вбити опонента-християнина
- Буданов уточнив "червоні лінії" в переговорах з росією
- У центрі Львова 20-річний молодик побив перехожого до тяжкого стану
Найчитаніше
- До України з Німеччини екстрадовано лідера злочинної організації
- З російського полону повертаються четверо воїнів зі Львівщини
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з 2025 року вважався безвісти зниклим
- Телефонний номер Ірини Фаріон, яку вбили у 2024 році, став активним у Telegram
- У Львові під час конфлікту сталося вбивство
Коментарі