Шмигаль назвав кількість ракет та далекобійних дронів, які Україна планує виробити
Видатки на озброєння та військову техніку становитимуть щонайменше 739 млрд гривень
Завдання від Президента України – виробити щонайменше 30 000 далекобійних дронів. Українські підприємства також планують виготовити близько 3000 крилатих ракет і ракет-дронів. Про це повідомив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль на засіданні уряду.
Як зазначив глава уряду, загалом на оборону і безпеку у 2025 році заклали 2 трлн 230 млрд гривень. Кошти платників податків з держбюджету будуть направлятися на ці потреби. Видатки на озброєння та військову техніку становитимуть щонайменше 739 млрд гривень.
За словами Шмигаля, українські підприємства оборонно-промислового комплексу планують наростити виробничі спроможності до 30 млрд доларів. Він додав, що у межах проекту "Зброя перемоги" уряд запустить довготривалі контракти з виробниками на 3-5 років.
"Особливу увагу будемо приділяти компоненту далекобійності та ракетній програмі. Завдання від президента України – виробити щонайменше 30 тисяч далекобійних дронів. Українські підприємства також планують виготовити близько 3 тисячі крилатих ракет і ракет-дронів", – заявив Шмигаль.
Читайте також: Зеленський пояснив, коли скасує воєнний стан і коли можливі вибори в Україні
Крім того, Україна буде розвивати "данську модель", за якою партнери купують зброю у вітчизняного ОПК для потреб української армії. На 2025 рік очікують залучити понад 1 млрд доларів.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У пʼятницю Львів попрощається із захисниками Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою
Львів попрощається з військовослужбовцями Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою, які віддали життя, захищаючи Україну від російських окупантів
Буданов назвав умови повернення українців з-за кордону
На думку Буданова, саме економічна стабільність стане магнітом для повернення людей
на росії відкрито погрожують країнам Європи: опублікували список "законних цілей"
Міноборони РФ опублікувало адреси європейських підприємств, які нібито виробляють зброю для України, і почало лякати "наслідками"
Найкоментованіше
- На Львівщині фермер переорав макове поле на якому масово фотографувалися люди
- Мер міста на Львівщині прокоментував застілля в YouTube
- Смертельну ДТП з чотирма загиблими у Києві скоїв керівник церкви
- Скасування математики на НМТ викликало скандал в Україні
- З Польщі депортували українця, який виловив відомого варшавського сома
Коментарі
Мільярд дерев, мільйон дронів, Мільйон Гігават потужності… ми це вже все чули… знов лапша на вуха))