Шольц заявив, що постачання Україні ракет Taurus може втягнути Німеччину у війну

Він дуже роздратований

Канцлер ФРН Олаф Шольц виступив проти постачання Україні далекобійних ракет Taurus. Про це пише RND, посилаючись на заяву Олафа Шольца.

«Ми ні в якому разі не повинні бути пов’язані з цілями, яких досягає ця система. Тому це  не наступний варіант на порядку денному. Ця ясність також необхідна. Мене дивує, що деякі люди зовсім не хвилюються, вони навіть не замислюються над тим, чи може те, що ми робимо, в якомусь сенсі призвести до участі у війні», — сказав він.

Шольц додав, що ракети Taurus — це зброя дуже далекої дії, і «те, що роблять англійці та французи в плані контролю за цілями й супутнього контролю за ними, неможливо зробити в Німеччині».

«Це знає кожен, хто мав справу з цією системою», — сказав він і додав, що дивується, коли йому постійно задають «подібні питання».

Шольц також заявив, що він «дуже роздратований відсутнім балансом між тим, що дійсно потрібно зараз Україні, і дискусією про Taurus».

«Чого не вистачає Україні, так це боєприпасів на всі можливі довжини та відстані, але не принципово цього з Німеччини», — сказав він.

Читайте також: Бундестаг схвалив постачання Україні «далекобійної зброї»

Раніше, 22 лютого німецькі депутати більшістю голосів підтримали проєкт резолюції з вимогою надати Україні далекобійні ракети Taurus.

varta1.com.ua: Новини

Ольга Чобіт