Шольц звинуватив Іран у поставках безпілотників РФ і попередив про санкції ЄС
Канцлер Німеччини Олаф Шольц анонсував нові санкції проти Ірану наступного тижня
Канцлер Німеччини Олаф Шольц в суботу оголосив, що ЄС запровадить нові санкції проти Ірану, зокрема, через постачання безпілотників росії.
Про це канцлер Німеччини повідомив у «Twitter».
«Європейський союз уже запровадив кілька пакетів санкцій. Подальші санкції будуть додані наступного тижня. Ми хочемо продовжувати посилювати тиск на «Корпус вартових ісламської революції» та політичне керівництво», — сказав Шольц.
Також, як зазначає агентство «Assosicated Press», санкції стануть відповіддю і на придушення владою Ірану акцій протесту.
Шольц нагадав, що у ФРН проживають сотні тисяч людей з іранським корінням, які непокояться за родичів, що залишилися на батьківщині.
AP уточнило, що голови МЗС країн ЄС, як очікується, узгодять санкції щодо Ірану 14 листопада.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
В Одесі затримали таксиста, який коригував обстріли міста під час поїздок
Місцевий житель під прикриттям пасажирських перевезень збирав дані про локації Сил оборони та енергооб’єкти для фсб
Уряду пропонують блокування азартних ігор для військових
На вебсайті Міністерства цифрової трансформації оприлюднили проєкт постанови Кабміну, який передбачає обмеження участі військовослужбовців в азартних іграх. Документ пропонує створити механізм повного блокування доступу до гральних закладів та онлайн-казино для понад 1 млн захисників через синхронізацію реєстрів.
Найкоментованіше
- Україна з партнерами розробила новий план припинення війни
- Головний дипломат Ватикану провів сьогодні у Москві переговори з Лавровим про війну в Україні
- Зеленський називає вибори під час війни ризиком
- Путін не хоче завершувати війну, - Зеленський
- У Львові під час конфлікту в парку юнак отримав ножове поранення
Найчитаніше
- Увага! На Львівщині безвісти зник чоловік
- У Львові чоловік випав з 15-го поверху багатоповерхового будинку
- На Сихові сьогодні вранці чоловік покінчив життя самогубством - поліція
- У Львові затримано коригувальника російських ударів
- На Закарпатті у ДТП загинула 11-річна дитина, яка була спостерігачем швидкісних заїздів
Коментарі