Штормове попередження: в Україні очікується погіршення погодніх умов
Будьте обережні!
Сьогодні, 21 червня, у великій частині України оголошено штормове попередження І ступеню. Про це повідомляє Укргідрометцентр.
Погодні умови будуть потенційно небезпечні для населення, інфраструктури та навколишнього природного середовища. Рекомендується зберігати підвищену уважність та обережність, слідкувати за повідомленнями про можливе подальше ускладнення погодних умов.
У Львівській, Тернопільській, Хмельницькій, Волинській, Івано-Франківській, Рівненській, Закарпатській, Чернівецькій областях — гроза та вітер.
Грози будуть у Житомирській, Вінницькій, Київській, Черкаській, Кіровоградській, Чернігівській, Сумській, Полтавській областях.
Також, 21 червня в Україні переважатиме надзвичайний рівень пожежної небезпеки.
Нагадаємо, синоптик розповів, якою погода буде в Україні до кінця місяця.
varta1.com.ua: Новини
На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу
Рютте не проти відновити відносини з Москвою після війни
Після завершення війни із росією хочуть крок за кроком відновити нормальні відносини
Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
Найчитаніше
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який понад рік вважався безвісти зниклим
- На Львівщині знайшли мертвим безвісти зниклого чоловіка
- У неділю Львівщина попрощається з 21-річним лейтенантом
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який понад півтора року вважався безвісти зниклим
- У неділю на Львівщину повертається загиблий Герой Павло Голуб
Коментарі