Сім’я киян 17 км несла на руках стареньку вівчарку задля перетину кордону (ФОТО)
А дівчина з Ірпеня виводила у безпечне місце собак-інвалідів
Українці не залишають своїх хвостатих улюбленців у пеклі війни і намагаються забирати їх із собою під час евакуації.
Як повідомляє ВРУ, сім’я киян несла на руках свого собаку 17 кілометрів задля перетину кордону.
«Вівчарці 12,5 років — родина долала шлях і супутні труднощі разом. Чоловік ніс улюбленицю на плечах, бо тварина не могла довго йти», — зазначається у коментарі до оприлюдненої світлини.
Світлину дівчини, яка намагається врятувати з охопленого боями Ірпеня собак-інвалідів, оприлюднив у телеграм Andriy Tsaplienko.
«Ірпінь. Дівчина намагається евакуювати собак-інвалідів. Напередодні біля Ірпеня окупанти вбили зоозахисницю, яка везла в притулок їжу для тварин», — зазначається у коментарі до світлини.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
Дві ДТП на Сихові: що відомо про потерпілих і наслідки зіткнень (ФОТОРЕПОРТАЖ)
Правоохоронці встановлять, що стало причиною автопригод
ІТ Кластер та Львівська ОВА передали прикордонникам техніки на 2.5 млн грн
для 7 прикордонного Карпатського загону
Кладовище домашніх тварин на околиці Львова: як виглядає так званий цвинтар улюбленців (ФОТО/ВІДЕО)
Однак варто зазначити, що влада Львова неодноразово сповіщала львів’ян, що самовільне поховання тварин – незаконне
Найкоментованіше
- Уряд виділив майже 7 млрд грн на підтримку зарплат освітян та соцпрацівників
- У Львові відбувся протест проти "Аксіома Медікал" (ВІДЕО)
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з 2025 року вважався безвісти зниклим
- Сокільники збудують власні сучасні очисні споруди та позбудуться інфраструктурної залежності
- Мінекономіки ускладнило вимоги для бізнесу щодо бронювань працівників
Найчитаніше
- На Львівщині юнак вбив маму та скоїв смертельну ДТП (ФОТО, ВІДЕО)
- Увага! У Львові розшукується безвісти зниклі мама та син
- Опубліковано відео моменту ДТП з перекиданням авто у Львові
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з 2025 року вважався безвісти зниклим
- У Тернополі у міському ставі потонула 15-річна дівчина
Коментарі