Сім’я "свободівця" Едуарда Жмутського потрапила у смертельне ДТП, вижила одна донька
На Херсонщині поліція встановлює обставини ДТП, в якій загинули троє мешканців Кіровоградщини.
Як повідомляє Нацполіція Херсонської області, 8 червня на автодорозі «Одеса–Мелітополь–Новоазовськ» сталася дорожньо-транспортна пригода з тяжкими наслідками. У результаті зіткнення вантажівки з позашляховиком загинули чоловік із дружиною та їх 6-річна донька. Також у тяжкому стані в лікарню була госпіталізована ще одна дитина — дівчина, 2004 р. н.
Повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду з потерпілими надійшло близько 18:00. Повідомлялося про те, що поблизу с. Цукури, Каховського району, на перехресті автодоріг «Одеса–Мелітополь» та «Чаплинка–Нова Каховка» зіткнулися автомобілі «AUDI Q7» та вантажівка «VOLVO» з напівпричепом.
Як розповів заступник начальника поліції Херсонщини Микола Вербицький, на місці ДТП поліцейські встановили, що водій позашляховика, якому через кілька днів мало виповнитися 45 років, рухався по другорядній дорозі «Чаплинка–Нова Каховка» та виїхав на перехрестя з головною автодорогою «Одеса–Мелітополь», не надавши переваги в русі вантажівці. Між транспортними засобами сталося зіткнення. У результаті автопригоди водій «AUDI», його 42-річна дружина та 6-річна донька отримали тілесні ушкодження, несумісні з життям. У позашляховику також знаходилася ще одна донька подружжя, якій 16 років. Наразі, дівчина перебуває в непритомному стані з тяжкими травмами в центральній лікарні м. Нова Каховка. Родина приїхала на Херсонщину з Кіровоградської області.
За фактом ДТП з тяжкими наслідками слідчим управлінням обласного главку поліції відкрите кримінальне провадження за ч. 3 ст. 286 Кримінального кодексу України. Тобто порушення правил безпеки дорожнього руху, що призвело до загибелі кількох осіб. З метою проведення всебічного та неупередженого розслідування поліція просить можливих свідків та очевидців ДТП зателефонувати за номером (099)95-27-524 (слідчий Олександр Дорошенко) або «102».
У ДТП на Херсонщині загинув «свободівець» Едуар Жмутський з дружиною Мариною та молодшою донькою Златою.
Про це повідомив на своїй сторінці у «Facebook» голова політичної партії Всеукраїнське об'єднання «Свобода» Олег Тягнибок.
«Страшна трагедія сталась у нашій свободівський родині. 8 червня у Херсонській області на трасі М-14 внаслідок автокатастрофи загинули Едуард і Марина Жмутські та їхня менша донечка Злата. Старша донька Аліна у вкрай тяжкому стані шпиталізована, зараз перебуває в комі. Едуард був заступником голови Кропивницької обласної організації ВО «Свобода», Марина — керівником обласного осередку Об’єднання українок «Яворина» та депутатом Новгородківської селищної ради від «Свободи». Їхня молодша донечка Злата цьогоріч мала йти до першого класу, старша Аліна — саме закінчила школу... Щирі співчуття родині й близьким. Молимось за здоров’я Аліни», — написав Олег Тягнибок.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У Польщі перекинувся мікроавтобус із українцями
Серед пасажирів автобуса, що потрапив у ДТП неподалік кордону, була 9-річна дитина
У Львівській області п’яний водій спричинив ДТП з мотоциклістом
Аварія сталася вночі на трасі «Львів-Краковець». Внаслідок зіткнення 31-річний керманич мотоцикла потрапив до лікарні, а нетверезому водію легковика загрожує до восьми років тюрми.
У Львові водій автомобіля збив 78-річну жінку
Внаслідок наїзду літня львів’янка отримала травми та була госпіталізована. Поліція відкрила кримінальне провадження щодо 45-річного водія.
Найкоментованіше
- Скасування математики на НМТ викликало скандал в Україні
- З Польщі депортували українця, який виловив відомого варшавського сома
- Смертельну ДТП з чотирма загиблими у Києві скоїв керівник церкви
- Громадянина Німеччини, який приїхав провідати родичів, мобілізували на Буковині - нардеп
- На вʼїзді до Львова підпірна стінка вже наполовину готова
Найчитаніше
- Смертельну ДТП з чотирма загиблими у Києві скоїв керівник церкви
- Знайдено мертвим неповнолітнього, якого місяць розшукували на Рівненщині
- Підтверджено загибель молодого Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим на Курщині
- З російського полону повертаються два воїни зі Львівщини
- У Києві водій влетів у пішохідну зону, багато загиблих
Коментарі