Сім’ям загиблих та поранених внаслідок обвалу будинку виплатять фінансову допомогу
Рішенням комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій родини загиблих та постраждалі під час обвалу будинку у Дрогобичі отримають фінансову допомогу з обласного бюджету. Про це повідомляє пресслужба ЛОДА.
Родинам загиблих виплатять по 100 тисяч грн, постраждалим мешканцям, які перебувають у медичних закладах з тяжкими тілесними ушкодженням — по 75 тисяч грн, з легкими тілесними ушкодженнями — по 50 тисяч гривень.
Також, як зазначили у департаменті охорони здоров’я, потерпілі забезпечені усією необхідною медичною допомогою. Окрім цього, рішенням вищезазначеної комісії також виділять 125 тисяч грн для забезпечення високоспеціалізованої медичної допомоги.
За інформацією Головного управління ДСНС у Львівській області, пошуково-рятувальні роботи завершені. Силами ДСНС врятовано 7 осіб, у тому числі — 5 дітей. Під завалами виявлено тіла 8 осіб, у тому числі 5-річного хлопчика.
Зазначимо, що на місце надзвичайної ситуації невідкладно прибули бригади лікарів-консультантів з «ОХМАТДИТу» та Міської дитячої клінічної лікарні м.Львова. 7 осіб госпіталізовано в Дрогобицьку мільку лікарню № 1. Після стабілізації стану, двох дітей транспортовано реанімобілями до Міської дитячої клінічної лікарні м. Львова, одну жінку в Клінічну лікарню швидкої медичної допомоги міста Львова.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
Європейські партнери зробили заяву про реальні плани Путіна на Україну
РФ прагне досягти на переговорах того, чого не змогла на полі бою
ЄС виділить Україні 80 млн євро з прибутків від заморожених російських активів
Єврокомісія розробила план підтримки енергетичної системи України на зиму 2026-2027 років
Україна втрачає час на підготовку до зими через заблокований кредит від ЄС
Підготовка до наступного опалювального сезону мала розпочатися в березні
Найкоментованіше
- У Луцьку група підлітків напала на військових ТЦК (ВІДЕО)
- Україна пропонує росії продовжити перемир'я після Великодня, – Зеленський
- Військовослужбовці ТЦК у разі небезпеки можуть застосовувати вогнепальну зброю, - нардеп
- До України привезли Благодатний вогонь
- В Україні весь особовий склад одного ТЦК відправили на бойові посади
Коментарі