Символ незламності: з останньої партії металу з «Азовсталі» зробили браслети на підтримку ЗСУ (ФОТО)

Браслети виготовлені із останньої партії сталі, яку виробили на «Азовсталі» до початку війни

Фото: Офісу президента

В Україні можна придбати браслети, виготовлені з останньої довоєнної партії металу «Азовсталі», щоб зібрати кошти для Збройних сил.

Проект «Азовсталь. Символ незламності» запустила фандрейзингова платформа «United24».

Про це повідомила прес-служба Офісу президента.

Через обмежений обсяг сталі перша партія браслетів нараховує 10 тисяч штук, кожен з яких коштує 1500 грн. Усі зібрані від продажу гроші підуть на закупівлю дронів для української армії.

Фото: Офісу президента

«Слово «Азовсталь» з власної назви заводу перетворилося на назву загальну — символ мужності та сили духу всього українського народу. Ми присвячуємо цей проєкт найнезламнішим людям світу — ЗСУ, а також кожному українцю, який захищає свою землю», — наголосив Михайло Федоров, віце прем’єр, міністр цифрової трансформації України.

Кожен браслет виготовлений із 5 грамів сталі, яку виробили на прокатному стані 3600 комбінату «Азовсталь». Листопрокатний цех, у якому багато років працював стан 3600, став одним із місць, де до останнього тримали оборону захисники й захисниці Маріуполя.

Дизайн браслетів з вигравіруваним гербом України розробив ювелірний дім «SOVA». Під час втілення задуму керувались обмеженою кількістю металу та великим накладом, адже очікували, що такий браслет заохочують мати тисячі людей.

Фото: Офісу президента

Придбати браслет можна на сайті «United24», у мережі фірмових ювелірних магазинів або на сайті azovstal.u24.gov.ua.

Доставку браслетів по всій території України здійснює власним коштом партнер проекту «Нова пошта».

«Азовсталь. Символ незламності»… росіяни зруйнували, але не знищили легендарний завод. Остання партія його металу буде й далі боротися з ворогом, перетворившись на безпілотники «Армії дронів», — наголосив співзасновник «Нової пошти» Вячеслав Климов.

«Азовсталь» — металургійний комбінат в українському Маріуполі. Його історія налічує майже 90 років. Навесні 2022-го завод став останньою фортецею Маріуполя.

varta1.com.ua: Новини

Анастасія Сенів