Син народної депутатки від «Слуги Народу», який виїхав з України, йде з місцевої ради
Виїхав за кордон та не повернувся
![](/uploads/media/36/94/36940fc0cfd3101feeac384263790bfa_w640.jpg)
Син народної депутатки від «Слуги народу» Олени Копанчук, який є депутатом Рудківської ради Дмитро Копанчук, виїхавши за кордон під приводом супроводу батька з інвалідністю, не повернувся, написав заяву на складання свого депутатського мандата.
Про це повідомляє NGL.media.
Секретар Львівської обласної організації партії «Слуга народу» Орест Сивенький особисто повідомив виданню про цю новину. Розглянути цю заяву у Рудківській міськраді планують на наступному засіданні 7 вересня.
Читайте також: У Львові на Личаківському військовому цвинтарі знайшли останки солдат Верхмату
«Заява Дмитра Копанчука була надіслана »Новою поштою«, однак відправником був вказаний не він, а Артем Костюченко, помічник адвоката у хмельницькому АО »Копанчук та партнери", співзасновником якого є батько депутата Володимир Копанчук.
Костюченко підтвердив NGL.media, що саме він надіслав заяву Дмитра Копанчука: «Мене попросили це зробити».
![](/uploads/media/c2/2e/c22e115c870261184ab5b768f133b6c0_w1280.jpg)
Увага! В Україні оголошена масштабна повітряна тривога
Не ігноруйте сповіщень про загрозу
![](/uploads/media/cd/1d/cd1d380aa5051250584af67a7cdbdb04_w1920.jpg)
В Україні оголошена масштабна повітряна тривога: існує загроза ракетного удару
Вчетверте за день
![](/uploads/media/aa/b4/aab403a0eca695e05f1e21cf3c75c722_w1920.jpg)
Сирени знову лунають по всій Україні: оголошено повітряну тривогу
Тривога через зліт МіГа