Синоптики прогнозують зміну погоди в Україні
В яких областях буде похолодання
Погода в Україні найближчими днями почне змінюватися, в окремих областях суттєво похолодає.
Про це повідомила українська синоптик Наталка Діденко у «Facebook».
«Температура повітря в Україні почне поступово знижуватися. Вже 1–2 вересня на заході і півночі буде навіть холоднувато, +18...+23 градуси, у центрі — +20...+25 градусів, а на півдні та сході — +25...+29 градусів, — зазначила вона. — Зміна повітряних мас, як не ретельно прогнозуй, для багатьох часто виявляється сюрпризом».
Якою буде осінь 2022 в Україні
За даними «Уніан», раніше завідувачка відділом прикладної метеорології та кліматології Укргідрометцентру Віра Балабух розповіла про погоду у вересні. За її даними, цього року вересень в Україні може стати найтеплішим за останні три десятки років.
За прогнозом кліматологів, цього року очікується тепла і посушлива осінь на переважній території країни.
Поступово тривалість дня буде зменшуватися, температура повітря, особливо нічна, буде знижуватися, буде рости кількість заток арктичного повітря і, відповідно, туманів, похмурих днів, заморозків, мряки. Можливе утворення ожеледі й навіть снігопадів, насамперед у Карпатському регіоні.
Раніше повідомлялося, якою буде погода у Львівській області цього тижня.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
Після ударів РФ ЄС підтвердив посилення підтримки України
ЄС надає підтримку по всій Україні, щоб вона змогла витримати і пережити цю війну терору
Зеленський оцінив роботу ППО під час нічної російської атаки
Зеленський додав, що проблему нестачі перехоплювачів для балістики він обговорив на зустрічі з нідерландським прем'єром
Найкоментованіше
- Україні доведеться визнати територіальні втрати, - Мерц
- росія не має доброї волі, її треба примушувати, - Зеленський
- Європа готується до затяжної війни в Україні, - NYT
- У Чернівцях скасували концерт Анастасії Приходько, яка заявила, що вона говорить “київською російською мовою”
- Партнери України будуть використовувати український фронт як полігон для тестування своїх оборонних розробок
Найчитаніше
- Підтверджено загибель зниклого безвісти на Курщині воїна з Львівської області Павла Горошка
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим з 2023 року
- Львів 29 квітня попрощається із двома захисниками та захисницею України
- У Польщі знайшли мертвою українку із Закарпаття, яку польські поліцейські розшукували кілька днів
- У Львові у парку знайшли мертве немовля
Коментарі