Синоптики спрогнозували, якою буде погода у вихідні в Україні

Повернуться морози

В суботу та неділю, 21 та 22 січня, в Україні продовжиться поступове зниження температури. Про це повідомляє Погода УНІАН . 

Так, в більшості областей України у денний час буде від «нуля» до +6°, лише в окремих областях та на півдні буде тепліше, +7°...+12°. 

Вночі температура місцями опускатиметься до -1°...-4°. В окремих областях правому березі Дніпра пройдуть дощі, але вони не будуть сильними. 

Згідно з прогнозом, у столиці в суботу буде хмарно із проясненнями, температура повітря вночі 0°, вдень +4°. У неділю вночі очікується +1°, а вдень +3°, похмуро, хмарно з проясненнями.

У Львові в суботу вночі -2°, вдень +1°, невелика хмарність. У неділю вночі -1°, вдень +3°, похмуро, невеликий дощ.

У Луцьку в суботу вночі 0°, удень +6°, похмуро, невелика хмарність. У неділю - мінлива хмарність, вночі 0°, вдень +5°.

У Вінниці у суботу буде невелика хмарність, невеликий дощ. Температура повітря +3°...+5°. У неділю температура буде +1°...+6°, хмарно із проясненнями.

У суботу в Одесі буде невелика хмарність, температура вночі +5, вдень +8. У неділю невелика хмарність, +4°...+6°.

У Харкові в суботу температура вночі становитиме -2°, вдень +1°, невелика хмарність. У неділю стовпчики термометрів покажуть -3°...+2°, невелика хмарність.

У Дніпрі у суботу - невелика хмарність, температура вночі 0°, вдень +5°. У неділю температура становитиме 0...+4°, невелика хмарність.

У Сімферополі в суботу практично безхмарно, +3°...+12°. У неділю невелика хмарність, +1°...+11°.

На мешканців Маріуполя в суботу очікується хмарна погода з проясненнями, температура вночі 0°, вдень +5°. У неділю вночі очікується -1°, вдень +4°, похмуро, хмарно з проясненнями.

У Краматорську у суботу буде хмарно із проясненнями. Температура вночі -2°, вдень +4°. У неділю буде хмарно, вночі -3°, вдень +2°.

У Сєвєродонецьку завтра буде хмарно із проясненнями, температура вночі -3°, вдень +2°. У неділю - похмуро, мінлива хмарність, температура становитиме -3°, вдень +1°.

Раніше повідомлялося, якою буде погода у Львівській області

varta1.com.ua: Новини

Ярошенко Олена