Сирський відвідав передові командні пункти на фронті: яка зараз ситуація

Прийняв низку рішень

Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський разом із міністром оборони України Рустемом Умєровим відвідали передові командні пункти військових частин і підрозділів у районі ведення бойових дій. Про це він повідомив у Telegram

Головнокомандувач зазначив, що ворог несе непоправні втрати.

«Разом із Міністром оборони України Рустемом Умєровим відвідали передові командні пункти військових частин і підрозділів у районі ведення бойових дій.

Заслухали командувачів угруповань військ щодо ситуації на ділянках їх відповідальності. Ворог регулярно штурмує позицій наших військ. На багатьох напрямках обстановка складна та потребує постійного контролю», - повідомив Олександр Сирський

Задля покращення боєздатності, стійкості та управління підрозділами невідкладно на місці він ухвалив декілька рішень.

«Під час візиту ми детально проаналізували поточну ситуацію та обговорили необхідні подальші кроки. Зокрема, щодо використання потенціалу маневреної та позиційної оборони, а також підсилення окремих ділянок фронту.

Також ми поспілкувалися з командирами бригад та окремих батальйонів щодо стану справ на місцях. Проаналізували проблеми, які виникають в бригадах.

Вкотре я звернув увагу командирів на важливість координації та належної оперативної взаємодії всіх Сил оборони, а також збереження життя наших захисників і захисниць.

Окремо подякував командирам бригад і підрозділів за рішучі дії та ініціативу. Попри складну ситуацію, наші воїни мужньо утримують рубежі та позиції», - резюмував військовий.

varta1.com.ua: Новини

Ярошенко Олена