Сирський відвідав передові командні пункти на фронті: яка зараз ситуація
Прийняв низку рішень
![](/uploads/media/0c/fb/0cfb90742fd43c44fe2b0d3072995581_w1280.jpg)
Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський разом із міністром оборони України Рустемом Умєровим відвідали передові командні пункти військових частин і підрозділів у районі ведення бойових дій. Про це він повідомив у Telegram
Головнокомандувач зазначив, що ворог несе непоправні втрати.
«Разом із Міністром оборони України Рустемом Умєровим відвідали передові командні пункти військових частин і підрозділів у районі ведення бойових дій.
Заслухали командувачів угруповань військ щодо ситуації на ділянках їх відповідальності. Ворог регулярно штурмує позицій наших військ. На багатьох напрямках обстановка складна та потребує постійного контролю», - повідомив Олександр Сирський
Задля покращення боєздатності, стійкості та управління підрозділами невідкладно на місці він ухвалив декілька рішень.
![](/uploads/media/87/12/87123a06beea73689e8b8d0c0ef62e59_w1280.jpg)
«Під час візиту ми детально проаналізували поточну ситуацію та обговорили необхідні подальші кроки. Зокрема, щодо використання потенціалу маневреної та позиційної оборони, а також підсилення окремих ділянок фронту.
Також ми поспілкувалися з командирами бригад та окремих батальйонів щодо стану справ на місцях. Проаналізували проблеми, які виникають в бригадах.
Вкотре я звернув увагу командирів на важливість координації та належної оперативної взаємодії всіх Сил оборони, а також збереження життя наших захисників і захисниць.
Окремо подякував командирам бригад і підрозділів за рішучі дії та ініціативу. Попри складну ситуацію, наші воїни мужньо утримують рубежі та позиції», - резюмував військовий.
![](/uploads/media/fe/82/fe82afcf585e32a622b3af6de537f236_w960.jpg)
Майор запасу ЗСУ попередив про ймовірний новий наступ рф
Коли відбудеться
![](/uploads/media/a6/2a/a62a28d38701c55d3103ff25eb97ee1a_w960.jpg)
У війні за Україну загинув 22-річний громадянин Франції: оприлюднили його останні слова
Вічна пам'ять
![](/uploads/media/07/05/0705eafb2ce6268ebda51c352a5986ff_w640.jpg)
В одній з громад Львівщини відстрілюватимуть диких тварин
Мешканців попередили про відстріл