Сирський заявив, що війна має закінчитися виходом України на свої кордони

Без інших варіантів

Головнокомандувач Збройних сил України генерал-полковник Олександр Сирський заявив, що російсько-українська війна має закінчитися виходом України на свої кордони, інші варіанти не розглядаються. Про це він сказав у інтерв‘ю німецькому телеканалу ZDF.

«Ви знаєте, коли навіть не війна, війна у нас розпочалася з 2014 року, а ми кажемо про відкриту агресію. Так от коли ця агресія розпочалася, у мене було таке відчуття, що я іду в якусь безодню, яка не має чітких якихось обмежень по часу, часових обмежень. Зрозуміло, що це для нас велика проблема. І на той момент взагалі не було зрозуміло, коли це закінчиться. Але було мені ясно, що це буде довго і це буде тяжко», - сказав Сирський, відповідаючи на запитання, чи думав він на початку війни, що вона триватиме так довго. 

На запитання журналістки, звідки надія, що Україна може скоро закінчити цю війну, головнокомандувач ЗСУ відповів: 

«Це грунтується на тому, що ми її повинні закінчити з виходом на наші кордони. Це по-перше. Тому що інших варіантів не розглядається. Тому що іншого просто виходу в нас немає. А це значить, що всі, все суспільство має згуртуватися навколо загальної справи - перемоги».

Читайте також: росія готує потужний наступ на одному з напрямків фронту

Він уточнив, що в цій справі «треба напрягтися всім…, треба налагодити виробництво безпосередньо тут, у нас в Україні». 

varta1.com.ua: Новини

Ольга Чобіт

Читайте також