Ситуацію у Херсонській області: пограбування цивільних та дезертирство
Окупанти продовжують вивезення в росію запасів сільгосппродукції
У Херсонській області почастішали випадки пограбувань російськими окупантами приватних будинків у населених пунктах уздовж лівого берега Дніпра.
Крім того, у зв'язку зі значними втратами в підрозділах окупантів в Херсонській області відзначаються випадки дезертирства.
Про це інформує Генеральний штаб Збройних сил України у вечірньому оперативному зведенні.
«Почастішали випадки пограбувань приватних будинків, що розташовані в населених пунктах уздовж лівого берега річки Дніпро тимчасово зайнятої території Херсонської області», - розповіли у Генштабі.
Наголошується, що підрозділи російських окупаційних військ продовжують вчиняти протиправні дії стосовно цивільного населення на тимчасово зайнятих та окупованих територіях України.
«Так, в місті Старобільськ Луганської області триває розквартирування мобілізованих військовослужбовців російських окупаційних військ в приватних будинках», - йдеться у повідомленні.
У селищі Ольгине Каховського району Херсонської області окупанти продовжують вивозити запаси сільськогосподарської продукції місцевих агропідприємств до росії.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
Після ударів РФ ЄС підтвердив посилення підтримки України
ЄС надає підтримку по всій Україні, щоб вона змогла витримати і пережити цю війну терору
Зеленський оцінив роботу ППО під час нічної російської атаки
Зеленський додав, що проблему нестачі перехоплювачів для балістики він обговорив на зустрічі з нідерландським прем'єром
Найкоментованіше
- Україна з партнерами розробила новий план припинення війни
- Головний дипломат Ватикану провів сьогодні у Москві переговори з Лавровим про війну в Україні
- Зеленський називає вибори під час війни ризиком
- Путін не хоче завершувати війну, - Зеленський
- У Львові під час конфлікту в парку юнак отримав ножове поранення
Коментарі