Скандал у Дніпрі: депутатка під час акції штовхнула в обличчя активістку "Гроші на ЗСУ" (ВІДЕО)
Наприкінці відео чути, як депутатка каже "сволота" на адресу присутніх активістів
У мережі поширюється відео, на якому депутатка міської ради Дніпра Євгенія Дитятковська штовхає в обличчя активістку руху "Гроші на ЗСУ" під час чергової акції протесту.
Як повідомляє «Фокус», відео публікують у місцевих Telegram-каналах.
Інцидент, як повідомляють у соцмережах, стався 23 жовтня під час мітингу, організованого активістами під стінами міськради Дніпра. Учасники акції, які вимагали збільшити фінансування Збройних сил України, заблокували автомобіль народної обраниці, вимагаючи пояснень.
Згідно з інформацією із соцмереж, під час цього конфлікту Дитятковська заявила, що вона особисто виділила мільйон гривень на потреби армії. Однак, ситуація на місці швидко загострилася, і депутатка штовхнула одну з учасниць акції в обличчя, що стало причиною подальшого резонансу.
На відео, яке активно обговорюється в інтернеті, видно, як після словесної перепалки між депутаткою та активістами відбувається фізичний контакт. Дитятковська різко відреагувала на вимоги активістів, інцидент потрапив на відео і викликав хвилю обурення у громадськості. Наприкінці відео чути, як депутатка каже "сволота" на адресу присутніх активістів.
Реакція депутатки та поліції
Журналісти звернулися до депутатки Євгенії Дитятковської з проханням прокоментувати інцидент і розкрити всі деталі події, зокрема її позицію щодо звинувачень у застосуванні фізичної сили. Наразі офіційної відповіді від депутатки ще не надійшло.
Зазначимо, що на момент публікації матеріалу інцидент не коментували в поліції.
varta1.com.ua: Новини
До України йде похолодання з Арктики
В Україну вихідними завітає нова свіжа повітряна маса арктичного походження
На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу
Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
Найчитаніше
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який понад рік вважався безвісти зниклим
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
- Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
- Співачка Олена Тополя поділилася реакцією дітей на розлучення з чоловіком
- У понеділок на Львівщину повертається загиблий Герой Мар’ян Кіт
Коментарі