Скандал з поцілунками: відоме рішення командування для очільника Рівненського ТЦК та СП (ВІДЕО, ФОТО)

Результат розголосу

Начальник Рівненського об’єднаного міського ТЦК та СП полковник Олександр Ярмошевич, який нещодавно потрапив у скандал із поцілунками з колегами на роботі, написав рапорт на звільнення. Про це повідомили на Facebook-сторінці Оперативного командування «Захід» 1 квітня

Командування не має претензій щодо виконання офіцером його службових обовʼязків, однак зауважили, що особисті питання військовослужбовці не повинні вирішувати на робочому місці.

Фото Олександр Ярмошевич

«Беручи до уваги суспільний резонанс від публікації матеріалів, зазначений офіцер з власної ініціативи написав рапорт про переведення його для подальшого виконання службових обовʼязків до однієї з бойових частин. Наказ про його призначення до нового місця служби підписаний відповідним керівництвом» - йдеться у дописі.

Там також зауважили, що обставини встановлення записуючих пристроїв в службовому приміщенні зʼясовуються в межах діяльності відповідних органів.

«Також зазначаємо, що витік відеоматеріалів був вкинутий та поширений на загал через ресурси та за прямого супроводження «лідерів» суспільної думки ворогів. Відтак звертаємо увагу громадян на необхідність дотримання інформаційної гігієни та більш ретельної перевірки першоджерел»/ - додали в дописі.

Відео яке потрапило в мережу: 

Додамо, що в мережі опублікували відео, в якому начальник Рівненського об’єднаного міського ТЦК та СП 36-річний Олександр Ярмошевич у різні часові відрізки цілувався з різними співробітницями.

Тоді в Сухопутних військах відреагували та обіцяли перевірити інформацію

varta1.com.ua: Новини

Ярошенко Олена