Скандальна ексречниця ДПСУ продовжує шокувати новими фото з відпочинку (ФОТО)

Тепер за Іванну Плантовську, яку обговорюють в соцмережі, заступилась мати

Фото: Фейсбук Іванни Плантовської

Колишня речниця прикордонників Іванна Плантовська, яка на початку січня стала фігуранткою гучного скандалу через публікацію своїх оголених фото на елітному відпочинку, днями влаштувала бурхливу суперечку з тими, хто почав коментувати її чергові нові світлини  в соцмережі.

Як з’ясувалось, ці суперечки з дописувачами з’явились після того, як Плантовська опублікувала на своїй сторінці у Фейсбук  нові фотографії з закордонного відпочинку.

Фото: Фейсбук Іванни Плантовської

Якщо початок нового року Плантовська зустрічала в Парижі, то цього разу, згідно геолокації на фото, вона зустрічала початок весни в австрійському ресторані та в автомобілі на вулицях Варшави.

Фото: Фейсбук Іванни Плантовської

На нових фото любителька курортів була вже не оголеною, але на фото знов звернуло увагу багато користувачів. Декілька десятків людей вирішили висловити те, що думають про Плантовську, яка їздить відпочивати за кордон та хизується цим публічно під час війни.

Фото: Фейсбук Іванни Плантовської

Наприклад, один з користувачів так прокоментував новий відпочинок Плантовської в закордонному ресторані: «Ще і які гульки влаштовувала в Парижі, коли по Київу летіли ракети. Чомусь прості дівчата, які служать, не мають таких можливостей». 

На деякі з коментарів Плантовська відреагувала, достатньо різко відповівши дописувачам.

Як виявилось, цього разу на захист колишньої прикордонниці виступила жінка з ідентичним прізвищем, яка представилась матір’ю Іванни.  

«Моя донька і моя гордість», - написала під одним з фото у відповідь на безліч негативних коментарів Ірина Плантовська, яка представилась матір’ю Іванни.  

 

varta1.com.ua: Новини

Анастасія Сенів