Скандальна представниця МЗС росії попросила ЗСУ допомогти окупантам захопити Україну

Опальна предстаниця МЗС також заявила, що «злочинний київський режим» не припиняє обстріли російських міст і сіл зброєю, отриманою від країн НАТО

ФОТО: ілюстративне

Офіційна представниця Міністерства закордонних справ рф Марія Захарова на другому році війни звернулася до українських військових. Як повідомляє The Moscow Times, вона попросила «посприяти російській армії» у захопленні України.

«Тим же українським військовослужбовцям, хто - впевнені - розуміє всю злочинну сутність бандитської хунти, що захопила їхню країну, переконливо радимо повернути зброю проти неї або ж капітулювати перед нашими військами. У цих випадках гідне гуманне ставлення до всіх гарантується», - сказала вона.

Опальна предстаниця МЗС також заявила, що «злочинний київський режим» не припиняє обстріли російських міст і сіл зброєю, отриманою від країн НАТО. Це призводить до жертв серед мирних жителів, зокрема дітей. Крім того «режим Володимира Зеленського» нібито активно залучає до терактів безпілотники. Чергова така спроба була сьогодні вночі в Москві.

«СК росії розслідує всі ці факти, і на підставі цих даних виносять вироки »українським неонацистам«, які застосували у збройному конфлікті заборонені методи, вбивали поранених військовополонених, а також вчинили злочини проти цивільного населення, зокрема вбивства з мотивів політичної та ідеологічної ненависті», - заявила Захарова.

varta1.com.ua: Новини

Ілона Мартинюк

Читайте також