Скандальна співачка, яка жила і виступала в росії, анонсувала благодійний концерт у Києві (ФОТО)

В мережі висловилися вкрай негативно на таку ініціативу організаторів

Світлана Лобода, фото з відкритих джерел

Виконавиця Світлана Лобода потрапила в шквал негативних коментарів від українців після того, як Osocor Residence оголосив концерт артистки 25 серпня у Києві. Про це пише ТСН

З анонсу виступу видно, що має відбутися благодійний захід, під час якого збиратимуть кошти на відновлення ЛОР-відділення дитячої лікарні «Охматдит».

«Osocor Residence хоче відремонтувати й облаштувати у відділенні 3 просторі оглядові, 6 палат із двомісним розміщенням, 2 одномісні палати із санвузлом, кухню-їдальню та дитячу», - йдеться в описі заходу.

У тексті сказано, що Osocor Residence «вирішила об'єднати зусилля з командою Світлани Лободи» і запросила її виступити з концертною програмою «Made in U».

В мережі зустріли цю інформацію вкрай негативно. Під анонсом люди залишили безліч негативних коментарів.

Зокрема, пишуть про те, що протягом тривалого часу Світлана Лобода жила і працювала в країні-агресорці, де сплачувала податки, за які тепер рф вбиває українців. Люди не вірять виконавиці Лободі і пишуть, що організатори цього заходу намагаються відбілити репутацію артистки.

  • Це якийсь сюрр! Це точно відбувається в нашій країні? В країні, де кожного дня вбивають людей російські виродки! Виродки перед якими ця «дама» трясла дупою минулих декілька років!
  • Коли концерт Лепса буде?
  • Може ви забули, що в країні війна, а Лобода від 2014 року гастролювала у раші?

Додамо, що до початку повномасштабного вторгнення рф до України Світлана Лобода протягом багатьох років жила і працювала у рф. Після 24 лютого 2022 року Лобода виїхала з росії. Лише на п'ятий день війни співачка записала відео, де зі сльозами на очах розповіла про рідних в Україні, які сидіть в бомбосховищах і назвала українців «маленькими людьми», які не впливають на хід війни.

Читайте також: Реп'яхова висловилася про вилучення спецперепустки у свого чоловіка Віктора Павліка

За місяць після вторгнення рф Світлана наважилася публічно сказати, що рф напала на Україну.

varta1.com.ua: Новини

Ярошенко Олена

Читайте також