Скандального колишнього головлікаря львівської поліклініки оштрафували за хабарництво

MyCollages
MyCollages

Залізничний районний суд Львова визнав винним у хабарництві колишнього головного лікарня 6-ї поліклініки Юрія Токарєва.

Йому призначили штраф у розмірі 25 тис грн та заборонили працювати в закладах охорони здоров’я впродовж року, передає «Захід.нет».

На початку літа 2018 року, до 6-ї поліклініки з заявою про працевлаштування звернувся ветеран АТО. Йому повідомили про вакантні місця серед молодшого медичного персоналу. Однак, питання про прийом на роботу вирішував головний лікар. Юрій Токарєв сказав чоловіку, що зможе розглянути його питання не раніше жовтня.

На початку жовтня чоловік передзвонив головному лікарню. Під час особистої зустрічі Юрій Токарєв запропонував «вирішити це питання» за 500 доларів. 100 доларів ветеран АТО переказав лікарю на рахунок того ж дня. Решту суми мав передати довіреній особі 16 жовтня. Передача коштів та документів для працевлаштування відбувалася на залізничному вокзалі.

Після отримання хабара, Юрій Токарєв та посередник пішли у гральний заклад, де їх і затримали. За кілька годин після затримання Львівська міська рада повідомила, що Токарєв звільнився з посади.

Під час судового засідання Юрій Токарєв повністю визнав свою провину.

Суддя Наталія Румілова визнала Юрія Токарєва винним у хабарництві та призначила покарання у вигляді 25,5 тис грн штрафу з додатковим покаранням у вигляді позбавлення права обіймати посади чи займатися діяльністю в закладах охорони здоров’я, що пов’язані з виконанням адміністративно-розпорядчих функцій, терміном на один рік.

На вирок суду може бути подана апеляція впродовж 30 днів із моменту його проголошення.

Нагадаємо, було звільнено нейрохігурга, який перешкоджав поліцейським перевірити на стан сп’яніння Юрія Токарєва.