Скільки жінок хочуть служити за контрактом: у Міноборони вразили кількістю
Рекрутинг в ЗСУ
Упродовж останніх шість місяців, серед усіх громадян, які звернулися з наміром служити у ЗСУ за контрактом, від 17 до 20 відсотків від кількості сягають жінки. Така кількість відома згідно підсумків роботи рекрутингових центрів, повідомив представник Міністерства оборони Олексій Бежевець.
«На сьогодні приблизно 17%, до 20% всіх людей, які залишаються після першого візиту і з ними далі відбувається робота, тобто йде підбір їм вакансій і допомога для потрапляння потім у свій підрозділ – це жінки. Це насправді класно, бо це показує великий потенціал власне жінок в армії», – зазначив Бежевець.
За його словами, також є багато випадків, коли до рекрутингових центрів звертаються дружини, матері або сестри, щоб дізнатись про вакансії для своїх чоловіків.
«Є різні життєві ситуації. І це нормально. Ми так і пояснюємо людям: прийдіть, запитайте. Якщо треба, то хоч 10 разів приходьте, дзвоніть. Ми створюємо систему для вас, щоб ви визначились і потрапили в обраний підрозділ», – підкреслив спікер.
За статистикою Міноборони, з початку поточного року загалом до рекрутингових центрів звернулись понад 10 тисяч осіб. До того ж спостерігається динаміка збільшення кількості людей, які саме рекрутуються, тобто йдуть служити у військо як добровольці.
«Загалом ми бачимо, що інформаційний вплив є, і все більше і більше людей знають, що така можливість є і звертаються або безпосередньо до військових частин, або до рекрутингових центрів, або до мобільних рекрутингових груп. На сьогодні приблизно третина всіх людей, які долучаються до сил оборони, це добровольці. Тобто це люди, які добровільно прийшли, знайшли собі посаду, вступили в комунікацію з військовим підрозділом, рекрутувалися і служать», – пояснив Бежевець.
Він додав, що особа, яка отримала повістку на оновлення даних у ТЦК, може безперешкодно звернутися у рекрутинговий центр.
Читайте також: нардеп роз'яснив, що чекає на українців, які не оновили військово-облікові дані
«Такі випадки є. І це непоодинокі випадки. Тоді людина приходить в ТЦК не з повісткою – »я прийшов мобілізуватися«, а безпосередньо вже з рекомендаційним листом – »як доброволець я прийшов, будь ласка, в конкретну частину, на конкретну посаду оформляйте мене«. І це передбачено всіма директивними документами, безпосередньо вказано в законі», – зауважив представник Міноборони.
varta1.com.ua: Новини
Субсидії для ВПО: що зміниться для переселенців з 2025 року
З наступного року переселенці зможуть отримувати ще одну субсидію
Українським військовим передали з Франції мобільний медпункт
Медичний пункт буде встановлено у прифронтовій зоні для військових
У Польщі є своя роль: Сікорський про відправку військ до України
Радослав Сікорський наголосив на визначній ролі Польщі в російсько-українській війні
Найкоментованіше
- У Львові начальника управління освіти забрав ТЦК з-під Ратуші: Закалюк прокоментував інцидент
- Війна росії проти України не буде завершена в найближчі місяці
- Вже другий міський голова на Львівщині заявив про притягнення до відповідальності за зрив мобілізації
- У ЗСУ настала «криза дезертирства», – The Guardian
- "Укрпошта" скоротить строки доставки по Україні: коли очікувати на зміни
Найчитаніше
- На Курщині загинув 25-річний Герой зі Львівщини
- Увага! На Львівщині безвісти зникла жінка
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим з 2024 року
- Підтверджено загибель молодого Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим
- Зі складу Львівської громади погрожують вийти три села (ВІДЕО)
Коментарі