Скільки жінок служать в ЗСУ: у Міноборони назвали кількість
Цифра вражає
У Збройних силах України на даний час перебуває понад 67 000 жінок. Попри те, що в Україні мобілізація для жінок добровільна, їхня кількість у війську постійно збільшується. Про це повідомила заступниця Міністра оборони Наталія Калмикова під час Small Talk.
За її словами, в Збройних силах України на даний час перебуває понад 67 000 жінок, з яких 19 000 — це цивільні працівники ЗСУ, а всі інші — це військовослужбовиці.
Наталія Калмикова зазначила, що війна дала Україні величезний поштовх до збільшення чисельності жінок в Збройних силах. Причому цей процес розпочався дуже інтенсивно ще в 2014 році, а вже через чотири роки законодавство було змінене і жінки отримали право обіймати будь-які посади в ЗСУ.
Читайте також: у Міноборони пояснили, що загрожує за надання неправдивих даних у ТЦК
“На жаль, в нас досі спостерігається проблема з просуванням жінок по службі і ми зараз шукаємо шляхів регулювати це для того, щоб жінки, які хочуть будувати кар’єру в Збройних силах, мали цю можливість”, — зауважила заступниця міністра.
varta1.com.ua: Новини
Поліціянтам в Україні підвищать зарплати
Метою ухвалення законодавчого акта є закріплення мінімального, гарантованого рівня посадового окладу поліціянта
Президент розповів, хто представлятиме Україну на переговорах зі США у Саудівській Аравії
Україну на переговорах з американською делегацією у Саудівській Аравії представлятимуть четверо високопосадовців
Словаччина вже не розраховує на постачання російського газу через Україну
У словацькій компанії SPP не підтвердили створення дочірньої компанії в Україні для організації транзиту російського газу
Найкоментованіше
- СБУ виявила понад 300 тис дол США під час обшуків у очільниці районної ВЛК
- Військових після СЗЧ спершу відправляють у найгарячіші точки фронту, - Сирський
- У Краматорську затримали командира військової частини, який закупив неіснуючих дронів на 47 млн грн
- Зеленський заявив про високу ймовірність завершення війни найближчим часом
- Посадовці в/ч авіабригади на заході України продавали власникам громадського транспорту пальне призначене для польотів
Найчитаніше
- СБУ виявила понад 300 тис дол США під час обшуків у очільниці районної ВЛК
- Військових після СЗЧ спершу відправляють у найгарячіші точки фронту, - Сирський
- У Краматорську затримали командира військової частини, який закупив неіснуючих дронів на 47 млн грн
- Синоптики уточнили, як довго в Україні будуть сильні морози
- Росія розпочала велику примусову мобілізацію
Коментарі