"SkyUp Airlines" планує відкрити рейси в Амстердам зі Львова
Авіакомпанія «SkyUp Airlines» планує у жовтні відкрити регулярні рейси зі Львова та Одеси в Амстердам (Нідерланди).
Про це пише ЦТС, з посиланням на інформацію Державіаслужби.
Відзначається, що, 28 вересня, Державіаслужба провела чергове засідання комісії з розгляду питань щодо прав на експлуатацію повітряних ліній, на якому було прийнято рішення рекомендувати голові Державіаслужби надати «SkyUp Airlines» право на експлуатацію ліній Львів–Амстердам і Одеса–Амстердам з 25.10.2020 на необмежений термін.
[caption id=«attachment_223508» align=«alignnone» width=«600»] Фото ілюстраційне: Юрій Танчин[/caption]
«Надати ТОВ «АВІАКОМПАНІЯ СКАЙАП» права на експлуатацію повітряних ліній:
Львів–Амстердам (Королівство Нідерланди)–Львів (частота рейсів: 2 рейси на тиждень);
Одеса–Амстердам (Королівство Нідерланди)–Одеса (частота рейсів: 2 рейси на тиждень)
для виконання регулярних міжнародних повітряних перевезень з/до України, із визначенням строку дії прав: з 25.10.2020 на необмежений термін», — йдеться у повідомленні.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У пʼятницю Львів попрощається із захисниками Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою
Львів попрощається з військовослужбовцями Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою, які віддали життя, захищаючи Україну від російських окупантів
На Львівщині висадили гектар лісу в пам’ять про полеглого воїна-лісівника Андрія Позняка
Акція «Ліси пам’яті» об’єднала рідних захисника, колег та громаду заради вшанування подвигу героя
На Львівщині під час пожежі сухостою у дачному кооперативі загинув чоловік
Трагедія сталася через займання сухої трави на території дачного кооперативу у селі Межиріччя
Найкоментованіше
- Європейська країна може депортувати українців мобілізаційного віку, які не мають підстав для тимчасового захисту
- Путін хоче захопити південь України, - The New York Times
- У Польщі стався інцидент з агресивною поведінкою двох жінок щодо українців
- Зеленський не може знайти кандидата на посаду посла України в США, - Politico
- На Рівненщині пʼяний неповнолітній водій насмерть збив вагітну жінку
Коментарі